Święta "na krechę"? Zamiast brać szybką pożyczkę, można zrobić zakupy i zapłacić po 30 dniach!

AIP
25.03.2018 krakow targi wielkanocne rynek glowny handel pisanki swieta zakupy fot. anna kaczmarz / dziennik polski / polska press
25.03.2018 krakow targi wielkanocne rynek glowny handel pisanki swieta zakupy fot. anna kaczmarz / dziennik polski / polska press Fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
W małych sklepach czasami można zrobić zakupy "na zeszyt", odkładając płatność do czasu gdy do portfela trafi gotówka. Obrót między sklepami a dostawcami zna pojęcie "kredytu kupieckiego". Ale tego jeszcze nie było: zakupy w internecie z możliwością odroczonia płatności o 30 dni!

42 proc. proc. Polaków robi duże planowane zakupy spożywcze w dyskontach, a do tych wielkanocnych przygotowuje się co trzeci. Oznacza to długie godziny spędzone w marketach i jeszcze dłuższe kolejki do kas.

Jak przygotować się do Świąt nie tracąc czasu w oczekiwaniu na paragon? Rozwiązaniem są zakupy spożywcze przez internet, z których skorzystało już kilka milionów Polaków.
– Klienci coraz częściej doceniają możliwość kupowania produktów spożywczych w internecie. Dzięki Szopi.pl, zyskują możliwość zrobienia zakupów z najpopularniejszych sklepów i odebrania ich u siebie w domu bezpośrednio od profesjonalnego szopera, czyli dostawcy, który skompletuje w ich imieniu całe zamówienie. Przed Wielkanocą, kiedy wszyscy narzekamy na brak wolnego czasu oraz niekończące się kolejki w tradycyjnych sklepach, pomoc takiej osoby bywa zbawienna – mówi Zbigniew Płuciennik, CEO i twórca Szopi.pl

Przeczytaj koniecznie!

Święta Wielkanocne tradycyjnie w polskich domach przygotowywane są z dużym rozmachem, a budżet domowy nie jest przecież bez dna. Dlatego Szopi.pl umożliwia wygodne formy płatności, w tym odroczenie płatności do nawet 30 dni. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy wybrać PayU Płacę Później jako metodę płatności.

Odroczenie terminu zapłaty za zakupy nie wiąże się dla kupujących z żadnym dodatkowym kosztem – do zapłaty jest dokładnie tyle, ile kosztowały zakupy. Wprowadzenie takiej metody płatności przy zakupach spożywczych online pozwala konsumentom na komfortowe zaplanowanie wydatków oraz brak kompromisów w kompletowaniu koszyka zakupowego.

Co więcej, już prawie połowa internautów wskazuje dostęp do różnorodnych form płatności jako główny powód motywujący ich do zrobienia zakupów przez internet.

– Osoby korzystające z usług profesjonalnego szopera to nie tylko fani nowinek technologicznych, ale przede wszystkim świadomi i ceniący swój czas konsumenci. Możliwość otrzymania zakupów spożywczych na konkretną godzinę, a przy tym dostęp do wygodnych metod płatności sprawia, że grono klientów Szopi.pl rośnie. Natomiast odroczona płatność PayU Płacę później, którą oferujemy, ułatwia zarządzanie domowym budżetem – komentuje Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce.

Szopi.pl obsługuje klientów w największych aglomeracjach w kraju, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. Dzięki platformie użytkownik tworzy listę zakupów z wybranego sklepu, a jego zlecenie przekazywane jest do dostawcy, który kompletuje potrzebne produkty w sklepie znajdującym się okolicy miejsca zamieszkania klienta i dostarcza je pod drzwi klienta nawet w godzinę od złożenia zamówienia.

Przeczytaj koniecznie!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Święta "na krechę"? Zamiast brać szybką pożyczkę, można zrobić zakupy i zapłacić po 30 dniach! - Strefa Biznesu

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Owszem na "zeszyty" zawsze się kupowało i dalej kupuje.

 

Ostatnio coraz mniej dużą rolę w tym ma program 500+ który spowodował że ludzie kupują normalnie.

 

Ja tylko jestem ciekaw jak do zeszytów podchodzi urząd skarbowy bo każda sprzedaż powinna być od razu zewidencjonowana.

G
Gość

Na zeszyt ?.  Ktoś coś cudaczy.  W żadnym ze znanych mi sklepów nie ma zeszytów.  Nawet jak je mają, to mówią, że nie mają. Jak więc robić zakupy ?

A
Alisa Oyler
Przeczytaj następujący raport, aby dowiedzieć się, w jaki sposób samotna mama mogła w swoim wolnym czasie zarobić na swoim komputerze 89 844 USD rocznie, nie sprzedając niczego ...

odwiedzić...>> Praca70.COM
Wróć na i.pl Portal i.pl