piątek 03 września 2010 r. imieniny obchodzą: Izabela, Szymon, Joachim
(© Grzegorz Gałasiński)
Jerzy Kropiwnicki nie rezygnuje z czynnej polityki. Odwołany w styczniowym referendum były prezydent Łodzi myśli już o zbliżających się jesiennych wyborach samorządowych i wysyła emisariuszy z prośbą o umawianie spotkań z liderami partii, które mogłyby dać mu miejsce na liście.
Komentarze (22)
Kropiwnicki....
Ja się chyba załamię. To są ludzie bez czci i honoru patrzący na...
koloryt
31.07.10, 06:27:39
W Gdyni zakończył się uroczysty zjazd NSZZ "Solidarność" dla uczczenia 30. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Gośćmi uroczystości byli m.in. Bronisław Komorowski, Donald Tusk oraz Jarosław Kaczyński. Nie udało się przezwyciężyć podziałów »
Czy w polskich szkołach powinno odbywać się nauczanie religii?
Gdyby nie poniedziałkowe wystąpienie Henryki Krzywonos, obchody 30. rocznicy Solidarności wyglądałyby całkiem normalnie. Związkowcy, od dawna identyfikujący się z Jarosławem Kaczyńskim i PiS, wygwizdaliby premiera Donalda Tuska, a prezes PiS wygłosiłby tak samo soczystą tyradę przeciwko rządowi i Platformie. »
Reklama
Mapa serwisu | Dla prasy | Kontakt | O nas | Regulamin | Prywatność | Reklama | eGazety | Sklep internetowy