W niedzielę mogliśmy obejrzeć drugi odcinek popularnego show TVP. W programie możemy oglądać reprezentantów z woj. podlaskiego.

Za nami drugi odcinek programu "Rolnik szuka żony". W ostatnim odcinku rolnicy spotkali się w cztery oczy z kandydatkami na życiowych partnerów. Nie brakowało emocji i wzruszających momentów. O tym, kogo rolnicy wybiorą, dowiemy się oglądając trzeci odcinek programu. W nowej serii Rolnik szuka żony jest dwóch rolników z woj. podlaskiego.

Zobacz też ROLNIK SZUKA ŻONY 4. Odc 2 Gdzie w internecie? Drugi odcinek

Małgorzata Sienkiewicz pochodzi z gminy Śniadowo (pow. łomżyński) i ma 27 lat. Prowadzi bloga "Rolnik w szpilkach". Małgorzata marzy o założeniu własnej rodziny. Do zgłoszenia w programie zainspirował ją świąteczny odcinek Rolnik szuka żony, kiedy zobaczyła szczęśliwe pary.

Małgorzata ma 170 centymetrów wzrostu. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu.

Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu.

Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega. Tak zapracowanej osobie trudno znaleźć czas ma poszukiwanie życiowego partnera. Ma nadzieję, że uda się jej go znaleźć w programie.

Zobacz też ROLNIK SZUKA ŻONY. Odc 2 ONLINE ZA DARMO W INTERNECIE [WIDEO]

Małgorzata zapewnia, że nie stanowią dla niej problemu „kawalerowie z odzysku”, nie przeszkadza jej też nieduża różnica wieku. Czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych (ale pewnych siebie), otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Dobrze też, żeby byli brunetami o wzroście mnie więcej 180 centymetrów, choć nie jest to warunek konieczny.

Rolnik szuka żony 4 odcinek 2. Kogo wybiorą rolnicy? Zobacz kandydatów (wideo)

Reprezentantem” woj. podlaskiego będzie też właściciel winnicy, wicemistrz Podlaskiej Agroligi 2016 Mikołaj Korol z Mielnika (pow. siemiatycki).

Mikołaj ma 72 lata. Z wykształcenia jest inżynierem chemikiem po Politechnice Warszawskiej (skończył także enologię na Uniwersytecie Jagiellońskim), z zawodu jest rolnikiem, a z zamiłowania winiarzem.

W swoim ekologicznym gospodarstwie uprawia ponad 30 odmian winogron i wytwarza wiele gatunków win, w tym kilka nagrodzonych medalami na ogólnopolskich wystawach enologicznych. Oprócz tego Mikołaj słynie z wyrobu doskonałych wędlin.
Jest stały w uczuciach. 42 lata spędził w szczęśliwym związku ze swoją żoną. Po jej śmierci poświęcił wiele wysiłku by zintegrować rodzinę. Z sukcesem.

Rolnik szuka żony 4 odcinek 2 obejrzysz cały na VOD.TVP.PL oraz w sobotę w telewizji na TVP1.

Marta Manowska o nowej edycji "Rolnik szuka żony"