Nie chcą ukrywać się w cieniu swoich mężów i partnerów. Wiedzą, co to „spalony” i komu należy się czerwona kartka. Świat profesjonalnego sportu nie ma przed nimi tajemnic. „Kobiety z pierwszej ligi” to prawdziwe damy polskiego futbolu!
Zobacz galerię

"KOBIETY Z PIERWSZEJ LIGI" - PREMIERA W CZERWCU 2018 ROKU W TTV


Niektóre są gwiazdami mediów, inne preferują domowe zacisze. Są wśród nich odnoszące sukcesy bizneswoman, modelki, piosenkarki oraz blogerki. Wiele żon i partnerek polskich piłkarzy pozostaje w cieniu swoich sławnych połówek. Okazuje się jednak, że na co dzień prowadzą nie mniej intensywne i ekscytujące życie niż ich ukochani.


Nowy program TTV odsłoni kulisy świata kobiet, dla których piłka nożna jest nieodłącznym elementem codzienności. To właśnie one są współautorkami sukcesów swoich mężów i partnerów. Jakie są naprawdę? Czym zajmują się w wolnym czasie? O czym marzą i w czym się realizują? Jakie mają plany na przyszłość?

"KOBIETY Z PIERWSZEJ LIGI" - KTO WYSTĄPI W PROGRAMIE?


Prawdziwe oblicze „Kobiet z pierwszej ligi” już w czerwcu, podczas mistrzostw świata w Rosji, na antenie TTV. Niestety, w tym momencie dokładna obsada programu jeszcze nie jest znana. Jaki skład WAG's byłby dla was tym wymarzonym? My najchętniej widzielibyśmy w programie oczywiście Annę Lewandowską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Jessikę Ziółek czy Sarę Boruc.

Zobacz galerię

MAGAZYN SPORTOWY 24Optymalna kadra Polski na MŚ 2018 [23 NAZWISKA]