W Tarnowskich Górach pojawiła się znana restauratorka, Magda Gessler. Tym razem swoją kuchenną rewolucję przeprowadziła w restauracji "Ślonsko Gościno". Lokal jest teraz "Modrą", która serwuje tradycyjną śląską kuchnię. Premiera odcinka odbędzie już 14 września, w telewizji TVN. Magda Gessler zaczyna ostro - Goście dostają do d... mięso Myślę, że nie ma dla ciebie ratunku.

Kuchenne Rewolucje w Tarnowskich Górach: Magda Gessler zmienia Ślonsko Gościno w Modrą

"Modrą" znajdziemy na przedmieściach Tarnowskich Gór. Lokal prowadzą Kasia z mężem Michałem. Małżeństwo otworzyło restaurację „Ślonsko gościno”, w której można zjeść prawdziwy, tradycyjny „łobiod”. Lokal ma dużą salę dla gości, niemałą kuchnię, ale też dość dość liczny i wyłącznie żeński personel dowodzony przez charakterną Kasię – szefową kuchni.

Magda Gessler: Modra. Kuchenne Rewolucje w Tarnowskich Górach - Ślonsko Gościno

Kobieta jest świetną kucharką, ale jak sama przyznaje, największym jej problemem jest to, że w restauracji brakuje komunikacji z szefostwem i jeszcze nigdy nie doczekała się pochwały. Atmosfera w lokalu w ogóle jest gęsta. Michał wyznaje zasadę, że jak nie gani, to znaczy, że jest w porządku. Mimo to czuje, że istnieją pewne problemy z pracownicami. Panie obrażają się nie tylko na właścicieli, ale też toczą spory między sobą.

Magda Gessler: Modra, Tarnowskie Góry

Może to brak gości i nadmiar wolnego czasu generuje plotki i konflikty? Sytuacja w tarnogórskiej restauracji zrobiła się na tyle napięta, że jej właściciele wezwali na pomoc Magdę Gessler.

Emisja odcinka Kuchennych Rewolucji przeprowadzonych w restauracji Modra odbędzie się w czwartek, 14 września o godz. 21:30.

Magda Gessler w Sale & Pepe: Kuchenne Rewolucje w Sosnowcu: Il PinoMagda Gessler w Sale & Pepe: Kuchenne Rewolucje w Sosnowcu: Il Pino

Co Ty wiesz o Jerzym Ziętku? Rozwiąż QUIZ DZ

Szkolna wyprawka 2017. Ile kosztuje? CENY BIEDRONKA, KAUFLAND, TESCO, CARREFOUR, AUCHAN

25 lat po pożarze lasów w Kuźni Raciborskiej. Zobacz niezwykły dokument multimedialny poświęcony tragedii z 1992 roku. Kliknij w przycisk PLAY. Zachęcamy, aby oglądać na monitorze komputera.

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS