Osoby, które interesują się grami, rozgrywkami e-sportowymi, konkursami cosplay, czekają na najnowsze tytuły, jeszcze przed premierą, poznać najnowsze gadżety i akcesoria do grania, zobaczyć ulubionych youtuberów czy poznać ludzi tworzących gry – T-Mobile Warsaw Games Week 2017 jest właśnie dla takich ludzi.


Impreza taka, która ma na celu nie tylko zainteresować osoby, które na co dzień są graczami, ale jest skierowana również dla „niedzielnych” graczy. Nie są typowymi gamerami, ale lubią spędzić trochę czasu przy konsoli czy komputerze. Dla nich wszystkich zostały przygotowane wszelkiego rodzaju atrakcje, gry. Jestem pewien, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie- tłumaczy w rozmowie z AIP Przemysław Zalewski, PR Manager Cenega.

Ponadto oprócz gier, na targach nie zabraknie szeroko pojętej rozrywki, poczynając od gier planszowych, komiksach a kończąc na wszelkiego rodzaju nietypowych akcesoriach. Jak zapewniają organizatorzy, T-Mobile Warsaw Games Weke 2017 to największa dotychczas edycja naszej imprezy. Nie chcemy aby Cię tam zabrakło.
Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Drugi raz z rzędu przygotowano specjalną przestrzeń przeznaczoną dla najmłodszych. W niej młodzi fani technologii i gier mogą poznać podstawy robotyki i programowania, wziąć udział w specjalnych, wciągających konkursach i zabawach edukacyjnych oraz spróbować swoich sił przy najróżniejszych atrakcjach.

Podczas targów fani wirtualnej rzeczywistości będą mieli okazję po raz pierwszy w Polsce sprawdzić nowe tytuły na PlayStation VR. W specjalnej strefie poświęconej wirtualnej rzeczywistości na stoisku PlayStation dostępne będą zarówno dobrze znane hity, jak i dopiero nadchodzące na ten system produkcje.