Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Po dziesięciu latach spłaty, frankowiczom dług nie zmalał. Urósł średnio o ponad 20 procent
  Z kraju i ze świata

  Po dziesięciu latach spłaty, frankowiczom dług nie zmalał. Urósł...

  W tym roku ok. 100 tys. kredytów udzielonych we frankach ma 10 rocznicę spłaty. Średnia wysokość zaległości w momencie ich zaciągnięcia wynosiła ok. 220 tys. zł. Z wyliczeń Expandera wynika, że obecnie zadłużenie dla takiego kredytu to ok. 270 tys. zł. Niestety, nic nie wskazuje na to, że spadnie istotnie w najbliższym czasie.

 2. dr Małgorzata Starczewska Krzysztoszek, Konfederacja Lewiatan
  Z kraju i ze świata

  Pracujących mężczyzn przybywa, pracujących kobiet ubywa

  W 4. kwartale 2016 r. liczba pracujących wzrosła o 45 tys. w stosunku do 4. kwartału 2015 r., w tym liczba pracujących mężczyzn wzrosła o 51 tys., ale liczba pracujących kobiet spadła o 6 tys. - podał GUS.

 3. Nowe 500 zł już w obiegu. Policja ostrzega przed oszustami
  Pieniądze

  Nowe 500 zł w obiegu. Policja ostrzega przed oszustami

  Projekt nowego banknotu przygotował Andrzej Heidrich, autor pozostałych polskich banknotów o nominałach 10, 20, 50, 100 i 200 zł. Na banknocie znalazł się wizerunek Jana III Sobieskiego, dzięki czemu zachowana została chronologiczna ciągłość serii „Władcy polscy”.

 4. Projekt zakładał wprowadzenie licznych zmian w prawie o ruchu drogowym.
  Z kraju i ze świata

  Dobra zmiana dla kierowców? PiS stawia weto

  Kamery personalne dla policjantów drogówki, prawo do czasowego wyrejestrowania pojazdu i zniesienie karania mandatem za brak prawa jazdy przy kontroli drogowej – to niektóre założenia projektu posłów Kukiz'15, które PiS natychmiast wyrzuciło do kosza.

 5. NOKIA 3310 2017: CENA, OPIS.
  Wiadomości

  Kultowa Nokia 3310 powraca. Czym różni się od poprzedniczki?

  Po ponad 10 latach na rynek wraca Nokia 3310, oczywiście w nowej odsłonie. Ma jednak sporo wspólnego ze swoim kultowym pierwowzorem. Nowa Nokia 3310, zostało ponadto wyposażona w aparat fotograficzny. Jest też nieco lżejsza i smuklejsza. Ma trafić w gusta klientów, którzy od telefonu wymagają tylko podstawowych funkcji oraz długiej żywotności baterii. Wydaje się, że nowa Nokia 3310 spełni te oczekiwania. Sprawdź NOWA NOKIA 3310: CENA, OPIS. Kultowy telefon powraca.