3

2 1 połowa

Korea Południowa

2

• Już na plecach czuliśmy oddech porażki! Udało nam się jednak w pięknym stylu wygrać! Powrót na Stadion Śląski bardzo udane! Po tym poznaje się wielkie drużyny! Brawo!

• Koniec! Sędzia kończy to spotkanie! Wygrywamy rzutem na taśmę!

• Pierwsza próba Zielińskiego została zablokowana, ale akcja trwała dalej. Pomocnik Napoli zaraz otrzymał podanie i przymierzył idealnie w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy to!! Przepiękny strzał Piotra Zielińskiego!

• Strasznie pogubiliśmy się we własnym polu karnym, a Hee-chan Hwang spokojnie dobił piłkę do pustej bramki.

• GOL! Niestety szybko tracimy drugą bramkę i mamy remis.... strzelcem gola Hee-chan Hwang.

• Rezerwowy naszych rywali miał bardzo dużo miejsca, co potrafił wykorzystać. Po jego strzale z dystansu Łukasz Skorupski był bez szans.

• GOL! Chang-Min Lee zdobywa bramkę kontaktową.

• Rafał Kurzawa dostaje jeszcze 10 minut gry. Zmienia Macieja Rybusa.

• Jeszcze jedna zmiana w ekipie z Azji. Sung-yeung Ki schodzi, a Chang Min Lee wchodzi.

• Strzał Teodorczyka z "czuba". Niestety zostało zablokowane.

• Bardzo dobra akcja duetu Zieliński-Milik, jednak strzał naszego napastnika był niecelny!

• Maciej Rybus bardzo mocno potraktowany przez Chul-Soon Choia. Koreańczyk ukarany żółtą kartką.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne reprezentacji Koeri, które jednak ląduje w rękawicach Kim Seung-Gyu.

• Son Heung-min na ewidentnym spalonym. Polska w posiadaniu.

• Kolejna zmiana desygnowana przez Adama Nawałkę! Tomasz Kędziora zmienia Kamila Glika.

• Kim Shin-Wook melduje się na boisku. Schodzi natomiast Jae-sung Lee.

• Maciej Rybus ukarany żółtą kartką.

• Arkadiusz Milik pojawia się na murawie, a opuszcza ją Taras Romanczuk!

• Mieliśmy szansę na zdobycie bramki, ale tym razem przeszkodziła nasza niedokładność podania.

• Hee-chan Hwang uderzył na naszą bramkę, lecz dobrze broni Łukasz Skorupski.

• Bardzo mocne, ale niecelne uderzenie Sona.

• Łukasz Skorupski kapitalnie interweniuje po strzale jednego z zawodników rywala! Ależ było blisko!

• Zaczynamy drugą część tego pojedynku!

• No i Łukasz Teodorczyk w miejsce Roberta Lewandowskiego.

• Thiago Cionek wchodzi w miejsce Łukasza Piszczka.

• Seria zmian w naszej drużynie. Łukasz Skorupski zmienia Wojciecha Szczęsnego.

• Yun Young-Sun w miejsce Hong Jeong-Ho.

• Zmiany w drużynie gości. Lee Yong schodzi, a Chul-soon Choi wchodzi.

• Pierwsza połowa jest dla nas bardzo szczęśliwa! Zanotowaliśmy kilka bardzo dobry akcji, a dwie z nich potrafiliśmy wykorzystać! W końcu nastąpiło nasze przełamanie! Wygląda to coraz lepiej!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Bardzo dobre prostopadłe podanie Mączyńskiego do Kamila Grosickiego, który perfekcyjnie wykończył sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Grosicki zdobywa bramkę do szatni!

• Hee-chan Hwang przegrywa pojedynek z Wojtkiem Szczęsnym, który notuje znakomite wyjście z bramki.

• Zakotłowało się pod bramkę po strzale Artura Jędrzejczyka! Szkoda, że Lewandowski nie zdołał oddać strzału!

• Bardzo dobra piłka zagrana przez Sona! Znowu jednak na posterunku stał Wojciech Szczęsny!

• Kamil Grosicki wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył prosto w Kim Seung-Gyu!

• Szybka zmiana w ekipie gości. Min-Jae Kim schodzi, a Hee-Chan Hwang wchodzi.

• Nasz kapitan został idealnie obsłużony przez Kamila Grosickiego i pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza Korei! Brawo Lewy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski! W końcu!

• Kolejny bardzo dobry strzał Sona, ale gracz Tottenhamu znowu przegrywa pojedynek ze Szczęsnym!

• Naszym zawodnikom brakuje dokładności w ostatnim podaniu. Czekamy w końcu na trafienie naszych graczy!

• Son nie zdążył dobiec do futbolówki! Zabrakło niewiele,

• 100% okazja dla Polski zmarnowana! Grosicki dograł na głowę Lewandowskiego, który uderzył z 6 metra! Niestety znakomicie dysponowany był bramkarz naszych rywali!

• Artur Jędrzejczyk nie zdołał zatrzymać piłki w boisku. Szkoda, gdyż już tam czekał na nią Robert Lewandowski.

• Bardzo złe dośrodkowanie Macieja Rybusa... zmarnowana szansa na zdobycie bramki.

• Długie podanie w stronę Lewandowskiego, ale nasz kapitan jest bardzo dobrze pilnowany.

• Jae-sung Lee oddał bardzo groźne uderzenie, ale na nasze szczęście na drodze piłki stanął Wojciech Szczęsny!

• Fatalne przyjęcie piłki Roberta Lewandowskiego! Nasz kapitan psuje sobie dogodną okazję!

• Chang-hoon Kwon mocno wszedł w nogi Roberta Lewandowskiego, lecz sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

• Kamil Grosicki miał szanse na strzał sprzed pola karnego, tylko że został zablokowany w ostatnim momencie!

• Kamil Grosicki urwał się obrońcom rywali, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Spalony.

• Sędzia gwizdnął po raz pierwszy! Do boju Polsko!

• Czas na hymny obu Państw!

• Son Heung-min - to on dzisiaj będzie najgroźniejszym zawodnikiem naszych rywali. Piłkarz Tottenhamu od wielu miesięcy prezentuje równą, wysoką formę.

• Dzisiaj nasza reprezentacja do lat 21 pokonał w ramach eliminacji do Euro mecz przeciwko Litwie. Jedyną bramkę strzelił Dawid Kownacki. Trzymamy kciuki, żeby dorosła kadra również wygrała swój pojedynek!

• Dzisiaj nastąpi wielki powrót reprezentacji Polski na Stadion Śląski. Ostatni raz nasza kadra w "Kotle Czarownic" grała w 2009 roku!

• Kolejny raz Adam Nawałka próbuje ustawienia z trzema obrońcami. Tym razem na wahadłach zagrają Artur Jędrzejczyk i Maciej Rybus. Jak na razie ta formacja nie przyniosła pożądanych efektów. Może dzisiaj się to zmieni?

• Debiut w naszej reprezentacji zaliczy dzisiaj Taras Romańczuk! Świeżo upieczony obywatel naszego kraju towarzyszyć będzie dzisiaj Krzysztofowi Mączyńskiemu w środku pola!

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony aż po sam pas kłania się Bartłomiej Modzelewski! Czas na drugi mecz towarzyski z udziałem reprezentacji Polski! Teraz na drodze naszym zawodnikom stanie Korea Południowa! Czy uda nam się dzisiaj zwyciężyć!?