Pjongczang 2018. Kiedy startują Polacy? [PROGRAM,...

    Pjongczang 2018. Kiedy startują Polacy? [PROGRAM, TRANSMISJA, STREAM, ONLINE, TERMINARZ]

    ŁŻ

    Dziennik Bałtycki

    Aktualizacja:

    Dziennik Bałtycki

    Pjongczang 2018
    1/15
    przejdź do galerii

    Pjongczang 2018 ©Pawel Relikowski / Polska Press

    Podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu w walce o medale na pewno zobaczymy naszych reprezentantów. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram startów biało-czerwonych.
    Transmisje najważniejszych wydarzeń z zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu 2018, w tym starty Polaków, w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Całe igrzyska tylko w Eurosport Player. Oczywiście zmagania naszych reprezentantów będzie można też śledzić na antenach TVP.

    7 lutego



    ▇ godz. 3:00, skoki narciarskie - trening na skoczni normalnej (Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 11:00, skoki narciarskie - trening na skoczni normalnej (Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

    8 lutego



    ▇ godz. 3:00, skoki narciarskie - trening na skoczni normalnej (Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 12:15, skoki narciarskie - seria próbna na skoczni normalnej (max. 4 kwalifikacje dla kraju, Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 13:30, skoki narciarskie - kwalifikacje na skoczni normalnej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

    9 lutego



    ▇ godz. 12:00, ceremonia otwarcia

    10 lutego



    ▇ godz. 8:15, biegi narciarskie - bieg łączony na 15 km kobiet (Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
    ▇ godz. 11:00, short track - 500 m kobiet (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
    ▇ godz. 11:10, saneczkarstwo - jedynki mężczyzn (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - 3000 m kobiet (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek)
    ▇ godz. 12:15, biathlon - sprint kobiet (maksymalnie 4 zawodniczki: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
    ▇ godz. 12:20, skoki narciarskie - seria próbna na skoczni normalnej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 13:35, skoki narciarskie - konkurs na skoczni normalnej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

    11 lutego



    ▇ godz. 3:00, narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn (Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 7:15, biegi narciarskie - bieg łączony na 30 km mężczyzn (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
    ▇ godz. 8:00, łyżwiarstwo szybkie - 5000 m mężczyzn (Adrian Wielgat)
    ▇ godz. 10:50, saneczkarstwo - jedynki mężczyzn (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
    ▇ godz. 12:15, biathlon - sprint mężczyzn (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

    12 lutego



    ▇ godz. 2:15, narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 5:45, narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet (ewentualnie Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 11:10, biathlon - bieg pościgowy kobiet (maksymalnie 4 zawodniczki: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
    ▇ godz. 11:50, saneczkarstwo - jedynki kobiet (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
    ▇ godz. 13:00, biathlon - bieg pościgowy mężczyzn (maksymalnie dwóch zawodników: Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
    ▇ godz. 13:30, łyżwiarstwo szybkie - 1500 m kobiet (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka)

    13 lutego



    ▇ godz. 3:30, narciarstwo alpejskie - superkombinacja mężczyzn (Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 7:00, narciarstwo alpejskie - superkombinacja mężczyzn (Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 9:30, biegi narciarskie - sprint kobiet (Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
    ▇ godz. 9:30, biegi narciarskie - sprint mężczyzn (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
    ▇ godz. 11:00, short track - 500 m kobiet (ewentualnie Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
    ▇ godz. 11:30, saneczkarstwo - jedynki kobiet (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - 1500 m mężczyzn (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiedzki)
    ▇ godz. 12:00, biegi narciarskie - sprint kobiet (ewentualnie Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
    ▇ godz. 12:00, biegi narciarskie - sprint mężczyzn (ewentualnie Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)

    14 lutego



    ▇ godz. 2:15, narciarstwo alpejskie - slalom kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 5:45, narciarstwo alpejskie - slalom kobiet (ewentualnie Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 7:00, kombinacja norweska - skoki indywidualne na skoczni normalnej mężczyzn (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
    ▇ godz. 9:45, kombinacja norweska - bieg na 10 km mężczyzn (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
    ▇ godz. 11:00, łyżwiarstwo szybkie - 1000 m kobiet (Natalia Czerwonka)
    ▇ godz. 12:00, skoki narciarskie - trening na skoczni dużej (Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 12:05, biathlon - bieg indywidualny kobiet (maksymalnie 4 zawodniczki: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
    ▇ godz. 12:20, saneczkarstwo - dwójki mężczyzn (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)

    15 lutego



    ▇ godz. 3:00, snowboard - snowboard cross mężczyzn (Mateusz Ligocki)
    ▇ godz. 3:00, narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn (Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 5:30, snowboard - snowboard cross mężczyzn (ewentualnie Mateusz Ligocki)
    ▇ godz. 7:30, biegi narciarskie - bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet (Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
    ▇ godz. 12:00 biathlon - bieg indywidualny mężczyzn (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
    ▇ godz. 12:00, skoki narciarskie - trening na skoczni dużej (Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 13:30, saneczkarstwo - sztafeta (Polacy)

    16 lutego



    ▇ godz. 2:00, snowboard - snowboard cross kobiet (Zuzanna Smykała)
    ▇ godz. 4:15, snowboard - snowboard cross kobiet (ewenatualnie Zuzanna Smykała)
    ▇ godz. 7:00, biegi narciarskie - bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
    ▇ godz. 12:15, skoki narciarskie - seria próbna na skoczni dużej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 13:30, skoki narciarskie - kwalifikacje na skoczni dużej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

    17 lutego



    ▇ godz. 3:00, narciarstwo alpejskie - supergigant kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 10:30, biegi narciarskie - sztafeta 4x5 km kobiet (Polki)
    ▇ godz. 11:00, short track - 1500 m kobiet (Magdalena Warakomska)
    ▇ godz. 12:15, biathlon - bieg masowy kobiet (maksymalnie 4 zawodniczki: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
    ▇ godz. 12:15, skoki narciarskie - seria próbna na skoczni dużej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 13:30, skoki narciarskie - konkurs na skoczni dużej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

    18 lutego



    ▇ godz. 2:15, narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn (Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 5:45, narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn (ewentualnie Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - 500 m kobiet (Kaja Ziomek)
    ▇ godz. 12:00, skoki narciarskie - trening na skoczni dużej mężczyzn(Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 12:05, bobsleje - dwójka mężczyzn (Mateusz Luty / Grzegorz Kossakowski)
    ▇ godz. 12:15, biathlon - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (maksymalnie 2 zawodników: Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

    19 lutego



    ▇ godz. 2:00, łyżwiarstwo figurowe - pary taneczne (Natalia Kaliszek / Maksym Spodyriew)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - 500 m mężczyzn (Arutr Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś)
    ▇ godz. 12:15, bobsleje - dwójka mężczyzn (Mateusz Luty / Grzegorz Kossakowski)
    ▇ godz. 12:15, skoki narciarskie - seria próbna na skoczni dużej (maksymalnie 4 zawodników: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)
    ▇ godz. 13:30, skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni dużej (Polacy)

    20 lutego



    ▇ godz. 2:00, łyżwiarstwo figurowe - pary taneczne (Natalia Kaliszek / Maksym Spodyriew)
    ▇ godz. 11:00, short track - 1000 m kobiet (Magdalena Warakomska)
    ▇ godz. 11:00, short track - 500 m mężczyzn (Bartosz Konopko)
    ▇ godz. 11:00, kombinacja norweska - skoki indywidualne na skoczni dużej mężczyzn (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
    ▇ godz. 12:15, biathlon - sztafeta mieszana (Polacy)
    ▇ godz. 13:45, kombinacja norweska - bieg na 10 km mężczyzn (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

    21 lutego



    ▇ godz. 2:15, narciarstwo alpejskie - zjazd kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 9:00, biegi narciarskie - sprint drużynowy kobiet (Polki)
    ▇ godz. 9:00, biegi narciarskie - sprint drużynowy mężczyzn (Polacy)
    ▇ godz. 11:00, biegi narciarskie - sprint drużynowy kobiet (ewentualnie Polki)
    ▇ godz. 11:00, biegi narciarskie - sprint drużynowy mężczyzn (ewentualnie Polacy)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (Polki)

    22 lutego



    ▇ godz. 2:15, narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn (Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 4:00, snowboard - slalom gigant równoległy kobiet (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
    ▇ godz. 4:00, snowboard - slalom gigant równoległy mężczyzn (Oskar Kwiatkowski)
    ▇ godz. 5:45, narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn (ewentualnie Michał Kłusak, Michał Jasiczek)
    ▇ godz. 8:30, kombinacja norweska - skoki drużynowe na skoczni dużej mężczyzn (Polacy)
    ▇ godz. 11:00, short track - 1000 m kobiet (ewentualnie Magdalena Warakomska)
    ▇ godz. 11:00, short track - 500 m kobiet (ewentualnie Bartosz Konopko)
    ▇ godz. 11:20, kombinacja norweska - sztafeta 4x5 km mężczyzn (Polacy)
    ▇ godz. 12:15, biathlon - sztafeta kobiet (Polki)

    23 lutego



    ▇ godz. 3:00, narciarstwo alpejskie - kombinacja kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 3:30, narciarstwo dowolne - ski cross kobiet (Karolina Riemen-Żerebecka)
    ▇ godz. 5:15, narciarstwo dowolne - ski cross kobiet (ewentualnie Karolina Riemen-Żerebecka)
    ▇ godz. 6:30, narciarstwo alpejskie - kombinacja kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)
    ▇ godz. 11:00, łyżwiarstwo szybkie - 1000 m mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)

    24 lutego



    ▇ godz. 1:30, bobsleje - czwórki mężczyzn (Mateusz Luty / Grzegorz Kossakowski / Łukasz Miedzik / Krzysztof Tylkowski)
    ▇ godz. 4:00, snowboard - slalom gigant równoległy kobiet (ewentualnie Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
    ▇ godz. 4:00, snowboard - slalom gigant równoległy mężczyzn (ewentualnie Oskar Kwiatkowski)
    ▇ godz. 6:00, biegi narciarskie - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet (Magdalena Czyszczoń)
    ▇ godz. 12:00, łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn (Konrad Niedźwiedzki)

    25 lutego



    ▇ godz. 1:30, bobsleje - czwórki mężczyzn (Mateusz Luty / Grzegorz Kossakowski / Łukasz Miedzik / Arnold Zdebiak)
    ▇ godz. 7:15, biegi narciarskie - bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet (Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
    ▇ godz. 12:00, ceremonia zamknięcia

    Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!


    10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!



    Magazyn Sportowy24 na igrzyska olimpijskie 2018 w Pjongczangu

    TOP Sportowy24: Zobacz hity internetu

    Czytaj treści premium w Polsce Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (2)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    skoki oglądajcie tu: forom.pl/tvsport

    23r23r (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

    r2r23r2

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    skoki oglądajcie tu: forom.pl/tvsport

    edwdwe (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 1

    ewdewd

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 70 22 4 11 55-35
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 67 20 7 10 55-41
    3 Lech Poznań Live 37 60 16 12 9 53-34
    4 Górnik Zabrze Live 37 60 16 12 9 68-54
    5 Wisła Płock Live 37 57 17 6 14 53-45
    6 Wisła Kraków Live 37 55 15 10 12 51-42
    7 Zagłębie Lubin Live 37 52 13 13 11 45-42
    8 Korona Kielce Live 37 49 12 13 12 49-54
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Cracovia Live 37 50 13 11 13 51-52
    2 Śląsk Wrocław Live 37 50 13 11 13 50-54
    3 Pogoń Szczecin Live 37 45 12 9 16 46-54
    4 Arka Gdynia Live 37 43 11 10 16 46-48
    5 Lechia Gdańsk Live 37 39 9 13 15 46-58
    6 Piast Gliwice Live 37 37 8 13 16 40-48
    7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 36 9 9 19 39-66
    8 Sandecja Nowy Sącz Live 37 33 6 15 16 34-54
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.
    1 Lech Poznań Live 30 55 15 10 5 49-23
    2 Jagiellonia Białystok Live 30 54 16 6 8 45-36
    3 Legia Warszawa Live 30 54 17 3 10 43-31
    4 Wisła Płock Live 30 49 15 4 11 42-35
    5 Górnik Zabrze Live 30 47 12 11 7 56-46
    6 Korona Kielce Live 30 45 11 12 7 44-37
    7 Wisła Kraków Live 30 44 12 8 10 41-36
    8 Zagłębie Lubin Live 30 43 10 13 7 39-33
    9 Arka Gdynia Live 30 40 10 10 10 38-32
    10 Cracovia Live 30 39 10 9 11 40-40
    11 Śląsk Wrocław Live 30 31 7 10 13 35-48
    12 Pogoń Szczecin Live 30 31 8 7 15 34-48
    13 Piast Gliwice Live 30 30 6 12 12 28-38
    14 Lechia Gdańsk Live 30 30 7 10 13 39-51
    15 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 30 29 7 8 15 32-52
    16 Sandecja Nowy Sącz Live 30 25 4 13 13 27-46