Liga włoska. Napoli pokonało Milan na wyjeździe. Kwadrans Zielińskiego

msz
Napoli pokonało AC Milan 2:1
Napoli pokonało AC Milan 2:1 AFP Photo/Giuseppe Cacace/East News
Liga włoska. Napoli pokonało na wyjeździe AC Milan w hicie kolejki Serie A. Goście z Neapolu już po 10 minutach prowadzili 2:0, na co Milan zdołał odpowiedzieć zaledwie jednym golem. Na ostatnie 15 minut meczu na boisku pokazał się Piotr Zieliński, który zmienił Marka Hamsika. Arkadiusz Milik jeszcze nie znalazł się w kadrze meczowej, po przerwie spowodowanej kontuzją.

Dzięki zwycięstwu Napoli zbliżyło się na jeden punkt do prowadzącego Juventusu, jednak ma o dwa mecze rozegrane więcej. Jutro "Stara Dama" będzie mogła powiększyć swoją przewagę nad zespołem Zielińskiego i Milika, jeśli zdobędzie punkty w spotkaniu z Lazio.