Grzegorz Krychowiak strzelił pierwszego gola, Lokomotiv Moskwa wygrał pierwszy mecz w sezonie

msz
Grzegorz Krychowiak zdobył dziś swoją pierwszą bramkę w Lokomotivie Moskwa
Grzegorz Krychowiak zdobył dziś swoją pierwszą bramkę w Lokomotivie Moskwa Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Grzegorz Krychowiak zdobył zwycięskiego gola w wygranym 1:0 meczu Lokomotivu Moskwa z Krylą Sovietow Samara w ramach 4. kolejki ligi rosyjskiej. Dla pomocnika reprezentacji Polski był to pierwszy gol w nowym klubie, a dla jego zespołu pierwsza wygrana w sezonie.

Grzegorz Krychowiak do siatki Kryli trafił w 37. minucie, z bliska pakując piłkę do bramki po stałych fragmencie gry i zamieszaniu w polu karnym. Krychowiak był ostatnio w ogniu krytyki po nieudanym poprzednim sezonie i przeciętnym początku w Moskwie. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Lokomotiv ma szansę złapać oddech, a Polak z pewnością dostanie większy kredyt zaufania w nowym klubie.

Grzegorz Krychowiak spędził na boisku pełne 90 minut. Jego klub od 78. minuty musiał grać w osłabieniu, po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce Vladislava Ignatieva.