Agnieszka Radwańska pokonała Simonę Halep w Miami! [WYNIK]

jg
Agnieszka Radwańska pokonała Simonę Halep
Agnieszka Radwańska pokonała Simonę Halep fot. Andrzej Banaś
Agnieszka Radwańska pokonała 3:6, 6:2, 6:3 Simonę Halep i awansowała do IV rundy turnieju w Miami. Rumunka jest obecnie liderką światowego rankingu. Polka po raz drugi w karierze ograła numer jeden światowych list.

W pierwszym secie Halep bardzo szybko przełamała Radwańską i wyszła na prowadzenie 3:1, a potem 4:1. Polka odrobiła część strat wygrywając przy serwisie przeciwniczki na 3:4, ale później liderka świaotwych list wygrała dwa gemy i cieszyła się z seta.

W drugiej partii "Isia" grała świetnie i bardzo szybko wyszła na prowadzenie 4:0. Nie dała wiele pograć Halep wygrywając 6:2.

W trzecim secie do wyniku 3:3 pojedynek był dość wyrównany, ale potem nasza tenisistka nie oddała już żadnego gema.

- Nie wystartowałam najlepiej. Popełniałam dużo błędów, nie byłam wystarczająco agresywna - analizowała swój mecz Agnieszka Radwańska. - Pierwszy set łatwo poszedł dla przeciwniczki, ale drugi już szybko dla mnie. Z Simoną zawsze mamy dużo długich wymian. Skupiałam się na tym, aby grać punkt po punkcie - stwierdziła Polka, która dodała, że każdy kolejny mecz w Miami sprawia, że "czuje się wyjątkowo".

Simona Halep od początku sezonu prezentuje bardzo dobrą formę. Grała m.in. w finale Australian Open.

Materiał oryginalny: Agnieszka Radwańska pokonała Simonę Halep w Miami! [WYNIK] - Gazeta Wrocławska