Jakub Maj
Jakub Maj
PKO Ekstraklasa. Ruch Chorzów bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań w ramach 21. kolejki. "Niebiescy" nadal są w strefie spadkowej.

Akcje z meczu Ruch Chorzów - Warta Poznań [WIDEO]

Ruch Chorzów wreszcie zagrał dobry mecz. W drużynie było widać pozytywny impuls po tym jak na inaugurację rundy wiosennej "Niebiescy" przegrali z Legią 0:1. Ekipa Janusza Niedźwiedzia z Wartą Poznań atakowali do 90. minuty, ale nie udało się umieścić piłkę w bramce rywala. "Zieloni" tydzień temu wygrali z Rakowem, ale w sobotę byli bezradni.

Ruch Chorzów - Warta Poznań 0:0

• Żółta kartka - Warta Poznań: Tomas Prikryl, Marton Eppel.
  • Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
  • Widzów: 13 428.
  • Ruch Chorzów: Dante Stipica - Robert Dadok, Patryk Stępiński, Szymon Szymański, Maciej Sadlok (80. Josema) - Miłosz Kozak (74. Wiktor Długosz), Patryk Sikora, Juliusz Letniowski, Adam Vlkanova (74. Filip Wilak), Tomasz Wójtowicz (86. Michał Feliks) - Daniel Szczepan (86. Mateusz Bartolewski).
  • Warta Poznań: Jędrzej Grobelny - Jakub Bartkowski, Dimitris Stavropoulos, Dawid Szymonowicz (90+6. Bogdan Tiru) - Mohamed Mezghrani, Miguel Luis (66. Mateusz Kupczak), Maciej Żurawski, Tomas Prikryl - Kajetan Szmyt (76. Filip Borowski), Dario Vizinger (76. Marton Eppel), Stefan Savic (66. Konrad Matuszewski).