MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Puchar Polski MMA. Szymon Jaśkowiak zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty medal

Dariusz Kuczmera
Szymon Jaśkowiak z Jankiem Gołębiewskim z Octopusa Łódż, który w kategorii Senior Full Contact zajął 1 miejsce i zdobył złoty medal.
W sobotę w Żyrardowie odbył się turniej Pucharu Polski MMA 2024 (ALMMA - amatorska liga MMA). Kolejny sukces odniósł dobrze nam znany utalentowany zawodnik Octopus Łódź.

Szymon Jaśkowiak w kategorii junior - 70 kg po dwóch wygranych walkach zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty medal.

- Ogromny talent połączony z pasją przynosi sukcesy - informuje Agnieszka Wilk z Jaśkowiak Team. - Szymon trenuje w Octopus Łódż (Pepłowski Sport), w Strefie Gym Fitness (Ariel Lityński - zawodnik szlifuje parter), Personal EMS Zgierz (Bartłomiej Kurczewski).

Szymon jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego w Aleksandrowie Łódzkim.
Na zdjęciach: Szymon Jaśkowiak na podium oraz z Jankiem Gołębiewskim z Octopusa Łódż, który w kategorii Senior Full Contact zajął 1 miejsce i zdobył złoty medal.