Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
-
Monika Matys-Szmit
Szkoła Tańca Dzieciaki Tańcują - Warszawa, Ząbki
422głosy -
Krystyna Strawińska-Goliasz
Dom Kultury Zacisze, Warszawa
321głosów -
Dorota Sierakowska
Ośrodek Kultury Ochoty, Warszawa
250głosów -
Patrycja Potyralska
Centrum Kultury, Łomianki
49głosów -
Anna Filochowska
Klub Oczko OCK, Ostrołęka
38głosów -
Magdalena Niernsee
Bielański Ośrodek Kultury, Warszawa
25głosów -
Patryk Czarnecki
Ośrodek Kultury Ochoty, Warszawa
25głosów -
Ewelina Grala
Bemowskie Centrum Kultury, Warszawa
20głosów -
Anna Fabiszewska
Move Dance Studio, Płock
17głosów -
Martyna Chądzyńska
Gminny Ośrodek Kultury, Młodzieszyn
17głosów -
Magdalena Nalewajka
Centrum Kultury, Łomianki
16głosów -
Katarzyna Proch
Sochaczewskie Centrum Kultury, Sochaczew
14głosów -
Aneta Adamiec
Dom Kultury, Zwoleń
10głosów -
Maryla Gralczyk
Bielański Ośrodek Kultury, Warszawa
3głosy -
Justyna Gumienna
Bemowskie Centrum Kultury, Warszawa
1głos -
Małgorzata Dzbuk
Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, Radom
1głos -
Robert Kulesza
Dom Kultury Zacisze, Warszawa
1głos -
Ada Rutkowska
Młodzieżowy Dom Kultury, Płock
— -
Adrian Stępień
Szkoła Tańca STEPART, Zielonka
— -
Adrianna Rutkowska
Młodzieżowy Dom Kultury, Płock
— -
Agnieszka Dąbrowska
Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, Radom
— -
Agnieszka Karmowska
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, Warszawa
— -
Agnieszka Penczonek
Warszawa
— -
Alicja Bojarska
Bezwahania Dance Center, Ostrołęka
— -
Amanda Nabiałczyk
Ośrodek Kultury i Sportu, Zielonka
— -
Andrzej Kisiel
Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, Radom
— -
Beata Oziemblewska
Gminny Ośrodek Kultury, Młodzieszyn
— -
Dariusz Motyl
Przysucha
— -
Edyta Wójcik
Miejski Ośrodek Kultury, Siedlce
— -
Elżbieta Dunajewska
Miejski Dom Kultury, Mińsk Mazowiecki
— -
Elżbieta Ptasznik
Centrum Kultury, Izabelin
— -
Gabriela Kołtun
Dom Kultury Zacisze, Warszawa
— -
Gosia Popek-Kopczyńska
Klub Tańca Towarzyskiego DCS, Brwinów
— -
Iryna Kupriianova
Miejski Dom Kultury, Mińsk Mazowiecki
— -
Jadwiga Rodzaj
Miejski Dom Kultury, Wołomin
— -
Jan Królak
Centrum Kultury, Łomianki
— -
Jerzy Paruszewski
Centrum Kultury, Żyrardów
— -
Joanna Camilia Pająk
Bemowskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Joanna Fituch
Wolskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Joanna Pomarańska
Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej, Mrozy
— -
Joanna Woszczyńska
Miejski Ośrodek Kultury, Siedlce
— -
Jowita Grenda
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, Warszawa
— -
Justyna Orzechowska-Janicka
Ośrodek Kultury, Sokołów Podlaski
— -
Kaja Pawłowska
Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej, Mrozy
— -
Karolina Manżujewska
Miejski Dom Kultury, Wołomin
— -
Karolina Stanisławska
Centrum Kultury, Izabelin
— -
Katarzyna Adamczyk
Młodzieżowy Dom Kultury, Płock
— -
Katarzyna Sudra
Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna
— -
Klaudia Królik-Kurowicka
Wolskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Klaudia Optułowicz
Bemowskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Lidia Zych
Bielański Ośrodek Kultury, Warszawa
— -
Łukasz Prochacki
Centrum Kultury, Izabelin
— -
Maciej Komorowski
Bielański Ośrodek Kultury, Warszawa
— -
Magdalena Kostrubiec
Wolskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Małgorzata Kruk
Miejski Ośrodek Kultury, Józefów
— -
Marcin Wieczorek
Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, Radom
— -
Mariola Adamska
Miejskie Centrum Kultury, Płońsk
— -
Mariusz Szeląg
Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej, Mrozy
— -
Marta Pacholak
Studio Tańca eM, Warszawa
— -
Marta Rusiecka
Ośrodek Kultury i Sportu, Zielonka
— -
Marta Tomkiewicz
Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej, Mrozy
— -
Martyna Konys
Studio Tańca Duet, Warszawa
— -
Marzena Matusik
Ośrodek Kultury i Sportu, Zielonka
— -
Mateusz Pakuła
Miejski Dom Kultury, Mińsk Mazowiecki
— -
Michał Witecki
Wolskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Monika Caputa
Miejskie Centrum Kultury, Płońsk
— -
Monika Krześniak
Gminna Biblioteka w Publiczna, Przyłęk
— -
Monika Pawelec
Centrum Tańca, Radom
— -
Natalia Pszczoła
Hakiel Akademia Tańca, Warszawa
— -
Nikita Kardasz
Miejski Ośrodek Kultury, Józefów
— -
Olga Szyłejko
Music Hub, Warszawa
— -
Paulina Kowalska
Szkoła Muzyczna Brzmi Dobrze, Warszawa
— -
Piotr Bulcewicz
Dom Kultury Uśmiech, Ożarów Mazowiecki
— -
Piotr Milczarek
Gminny Ośrodek Kultury, Młodzieszyn
— -
Radek Chwieralski
Centrum Kultury, Izabelin
— -
Robert Jakubowski
Wawerskie Centrum Kultury, Warszawa
— -
Sylwia Konopka
Dom Kultury Uśmiech, Ożarów Mazowiecki
— -
Tatyana Galuza
Dom Kultury Zacisze, Warszawa
— -
Tomasz Szczepaniak
Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Podkowa Leśna
— -
Urszula Gotowicka
Centrum Kultury i Sztuki im. A Meżeryckiego, Siedlce
— -
Urszula Grabarczyk
Ośrodek Kultury, Sokołów Podlaski
— -
Włodzimierz Szpotański
Młodzieżowy Dom Kultury, Płock
— -
Jakub Kosiński
Dom Kultury Borki, Radom
—