Szumowo: Tragiczny wypadek na DK8. Trzy osoby zginęły

  Szumowo: Tragiczny wypadek na DK8. Trzy osoby zginęły

  (mck)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Szumowo: Tragiczny wypadek na DK8. Trzy osoby zginęły
  1/5
  przejdź do galerii

  Szumowo: Tragiczny wypadek na DK8. Trzy osoby zginęły ©Internauta

  Na drodze krajowej nr 8 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu tira z samochodem osobowym zginęły trzy osoby.
  Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Wojewódzkiego Komendanta PSP o godz. 6:46. Na drodze krajowej nr 8, w miejscowości Szumowo (pow. zambrowski), zderzyły się ze sobą samochód ciężarowy i osobowy. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

  - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobowy renault jadący w kierunku Białegostoku z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Warszawy tirem - poinformowała mł. asp. Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP Białystok.

  Szumowo. Wypadek śmiertelny: trzy osoby zginęły w zderzeniu osobówki z tirem  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mierkienniki. Tragiczny wypadek. Dwie osoby zginęły w zderzeniu osobówek

  - W wyniku zderzenia auta zapaliły się. Śmierć poniosły trzy osoby - podał nam kom. Tomasz Krupa.

  Wszystkie ofiary śmiertelne to pasażerowie osobówki. Kierowca tira opuścił pojazd o własnych siłach. Na miejscu pracują straż pożarna oraz policja, która ustala dokładne okoliczności tragedii. Trwa akcja gaszenia pożaru.

  Szumowo: Tragiczny wypadek: Zginęły trzy osoby  Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazd samochodów odbywa się przez nowo wybudowany odcinek drogi S8.

  Natomiast dzisiaj, po godzinie 3, w miejscowości Żurobice doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginęła jedna osoba: Żurobice. Wypadek śmiertelny: Zderzenie tira z busem. Jedna osoba zginęła

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   RAPORTY

   Gry On Line - Zagraj Reklama