Spill Water Anaconda – wielkie otwarcie nowej atrakcji w...

  Spill Water Anaconda – wielkie otwarcie nowej atrakcji w Energylandii

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Spill Water Anaconda – wielkie otwarcie nowej atrakcji w Energylandii
  1/35
  przejdź do galerii
  Od soboty, 12 sierpnia – zapraszamy Was na oczekiwaną premierę roku 2017 – Spill Water Anaconda – NOWOŚĆ 2017!


  Premiera ANACONDY – największego wodnego urządzenia w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Spill Water Anaconda to kolejna atrakcja w Parku Rozrywki ENERGYLANDIA, która zagwarantuje emocjonującą przejażdżkę ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami po trasie pełnej mokrych niespodzianek. Strome wodospady rozpędzają wagoniki do prędkości 55 km/h aby z dużym impetem uderzyć w taflę wody i wywołać spektakularną falę. Podczas tego spływu czekają nas dwa zjazdy z wysokości 11 i 17 metrów. Gwarantujemy, że z tej przejażdżki nikt nie wyjdzie na sucho. Idealnie zintegrowane efekty specjalne, atrakcyjność przejazdu oraz eksplozja radości sprawiają, że urządzenia tego typu uwielbiane są przez całe rodziny. Anaconda będzie wyposażona aż w 8 łodzi! Producentem tej atrakcji jest szwajcarska firma INTAMIN, specjalizująca się w produkcji największych na świecie urządzeń dla parków rozrywki.

  Anaconda to największe wodne urządzenie w Europie Środkowo-Wschodniej!

  Czeka Was emocjonująca przejażdżka ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami po trasie pełnej „niespodzianek”. Strome wodospady – 17 i 11 metrowe, rozpędzają wagoniki do prędkości 55 km/h aby z dużym impetem uderzyć w taflę wody i wywołać spektakularną falę.

  Idealnie zintegrowane efekty specjalne, atrakcyjność przejazdu oraz eksplozja radości sprawiają, że urządzenia tego typu uwielbiane są przez całe rodziny. Anaconda jest wyposażona aż w 8 łodzi!

  Producentem tej atrakcji jest szwajcarska firma Intamin Amusement specjalizująca się w produkcji największych na świecie urządzeń dla parków rozrywki.

  Z uwagi na uniwersalność atrakcji będzie to jedna z ciekawszych przejażdżek w naszym parku i niezapomniana przygoda dla ludzi spragnionych mocniejszych wrażeń.  Krótki opis Parku Rozrywki Energylandia:
  Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

  Poza atrakcjami, wśród których na pewno należy wymienić potężne, największe w Europie ŚrodkowoWschodniej Roller Coastery, w Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy artystyczne specjalistów w swojej dziedzinie. Energylandia to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

  Kalendarz i godziny otwarcia:

  Szczegółowy kalendarz dostępny jest na naszej stronie:
  www.energylandia.pl/o-nas/godziny-otwarcia/

  Social media:
  www.energylandia.pl
  www.fb.com/EnergyLandia
  www.youtube.com/channel/UCPj-Bs4Pfub_Bm04BOfyDoA/feed

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo