Menu Region

Przyjaciele pomogą Bohdanowi Smoleniowi

Przyjaciele pomogą Bohdanowi Smoleniowi

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Marek Zaradniak

2Komentarze Prześlij Drukuj
W koncercie charytatywnym na rzecz Bohdana Smolenia wystąpią przyjaciele. Każdy może dokonać wpłaty na konto W koncercie charytatywnym na rzecz Bohdana Smolenia wystąpią przyjaciele. Każdy może dokonać wpłaty na konto

W koncercie charytatywnym na rzecz Bohdana Smolenia wystąpią przyjaciele. Każdy może dokonać wpłaty na konto (© Andrzej Szozda)

W poniedziałek w teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się koncert na rzecz Bohdana Smolenia.
Bohdan Smoleń jest artystą, który przez lata nie tylko bawił, ale i pomagał innym. Dziś sam jest w trudnej sytuacji. Stracił mowę i nie chodzi. Jego leczenie wymaga kosztownej rehabilitacji.

Z pomocą postanowili mu przyjść przyjaciele i w poniedziałek o godzinie 20 w warszawskim Teatrze Kamienica organizują koncert charytatywny „A tam cicho być”. Wystąpią w nim: Halina Frąckowiak, Alicja Majewska, Katarzyna Pako-sińska, Justyna Sieńczyłło, Krzysztof Daukszewicz, Andrzej Grabowski, Emilian Kamiński, Włodzimierz Korcz, Jerzy Kryszak, Zenon Laskowik, Marek Majewski, Rudi Schu-berth, Kuba Sienkiewicz, Stanisław Tym, Grzegorz Tomczak i Grupa MoCarta.
Reżyseruje Krzysztof Jaślar, który wykorzysta w koncercie kilkanaście fragmentów programów telewizyjnych z udziałem Bohdana Smolenia. Bilet kosztuje 100 złotych i cała zebrana kwota przekazana zostanie Bohdanowi Smoleniowi.

Pomóc lubianemu artyście może jednak każdy wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Stworzenia Pana Smolenia GBS/oddział Mosina 929 04800070000541220000001 z dopiskiem „rehabilitacja Bohdana Smolenia”.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

koncert

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

przemek (gość)  •

ano powinien,ale cóż...mniej bardziej wiadomo czemu nie.Choć to zawsze trudno zrozumieć.Szkoda,że nikt nie transmitował,ale powiedziano w Wiadomościach tvp b.dobrze,może będzie nagranie...choć oglądaniem nagranian ie pomożemy;nie wiem ile mogłaby pomóc akcja np.radiowa albo telewizyjna,przez dzień gramy Smolenia,ciekawe ile to dałoby kasy i zakładając,że od razu jak najszybciej najwięcej poszłoby na niego,anie dla innych,czy choćby na ludzi,którym pomagał.Ale,że Laskowik...brawo panie Zenonie i dzięki panu Tymowi i Daukszewiczowi,z którymi mi dziś totalnie ale to zupełnien ie po drodze,choć dorobek ogromnie cenię i w przeszłości bliscy mi jako twórcy byli...Pozostałym również dzięki wielkie i brawa.To nie najlepszy moment na to,zwłaszcza że w książce są wątki niełatwe i niemiłe dla występujących niektórych,ale polecam ostatnią książkę o Smoleniu,tj.wywiad z nim.O nim samym możnaby dość długo i negatywnie i pozytywnie i neutralnie;od paru lat jest z nim kiepsko,ktoś powie...ano niech mówi,ja przyłączam się do apelu.W tym miejscu też apeluję o pomoc dla jednego z liderów Ryczących 20...jednego z poetów żagli Andrzeja Grzeli...oczywiście,jest wielu ludzi,nieznanych,nie będących artystami,którym warto pomóc,a potrzebują ogromnych pieniędzy,a inni dużo mniejszych;a my sami mamy cholernie mało...ale warto;ktoś powie nie bez racji,niech ci co mają dużo,dają...każdy grosz się liczy.To takie straszne banały jak i o tym,że biedni dają w jakimś sensie więcej,jak słyszę,że na rehab.czy operację potrzeba setek tys.albo miliona...mam różne myśli,a wiem,że są tacy,którzy na gwałt potrzebują paru zł...Ale naprawdę warto.Może w r.Merkury powiedzą,hm...Brawo dla pana Emiliana,którego działalność i jako człowieka ogromnie cenię.

odpowiedzi (0)

skomentuj

koncert

+2 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

poznaniak (gość)  •

ten koncert powinien się odbyć w Poznaniu

odpowiedzi (0)

skomentuj