Jacek Magiera po meczu Termalica - Śląsk ma pretensje do sędziego: Nie pofatygował się obejrzeć akcji na ekranie

PKO Ekstraklasa. Śląsk Wrocław w szalonym meczu przegrał z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 3:4. Trener Jacek Magiera stwierdził na konferencji, że gol na 2:0 Erika Exposito powinien zostać uznany. Skomentował też zachowanie sędziego Zbigniewa Dobrynina, który nie obejrzał tej akcji na ekranie VAR.

- Gratulacje dla Termaliki za wygrany 4:3 mecz. Uważam, że bardzo dobrze zaczęliśmy. Strzeliliśmy dwa gole. Jeden z nich został nieuznany. Czy słusznie, czy nie - będą dyskusje. Widząc tę akcję na wideo w szatni mam inne zdanie na jej temat. Patrząc na ducha gry, na to co się stało... VAR to jedno, ale sędziuje główny arbiter, który nie pofatygował się, by sprawdzić spalonego przed ekranem - stwierdził trener Śląska.

- To nie zwalnia nas z tego, że po bramce posypaliśmy się organizacyjnie. Przy 3:3 wróciliśmy mentalnie do meczu. Zareagowaliśmy bardzo dobrze. Natomiast gol stracony w 98 minucie boli, to normalne w sporcie - zaznaczył na konferencji Magiera.

PKO Ekstraklasa. Komplet widzów obejrzał piątkowy mecz Stali Mielec z liderującym Lechem Poznań. Mimo wielu strzałów przeszło 6 tys. kibiców nie doczekało się bramek. Kolejorz mógł liczyć na wsparcie około 500 sympatyków. W trakcie drugiej połowy ultrasi Stali zaprezentowali oprawę: smoking addiction (czyt. uzależnienie od palenia - w domyśle rac). Zobaczcie zdjęcia z trybun.

Była oprawa i goście. Kibice na meczu Stal Mielec - Lech Poz...