Obywatel Rzeczypospolitej (89.167.0.xxx) 02.09.10, 22:45
Te 22 mld z 2 mln obywateli z odsetkami i kosztami egzekucji ściągną bez problemów komornicy. Kto i z kogo ściągnie 3 biliony długu publicznego, co daje około 75 tysięcy per person.
"W ocenie Pawła Dobrowolskiego eksperta Instytutu Sobieskiego, autora raportu "Wysokość długu publicznego Polski" dramatem jest, że sposób obliczania zadłużania się państwa określa ustawa, a politycy przyjęli taki sposób liczenia długu, który pozwala im przejadać przyszłość wnuków i prawnuków swoich obecnych wyborców"
Widzisz "Polsko" dług 2 mln w wysokości 22 mld, a nie widzisz 3 bilionów długu wszystkich obywateli spowodowanego przez kilku czołowych polityków i członków rządu?
A co na to "gazetka bez napletka"...
polo
słynąca z tropienia antysemityzmu i bezczeszczenia miejsc holokaustu?
Dlaczego milczy wielki Nadredaktor imperium z Czerskiej ? »
PANIE GENERALE
MAX- WYBORCA PIS
NAPISZĘ TAK JAK ZA ROK ZOBACZĘ TYLU GENERAŁÓW DYWIZJI ILE JEST DYWIZJI TO POWIEM ZE WARTO BYŁO SIĘ PANU Z TYMI LUDZI ZADAWAĆ !!!- PAN TO CZYTAJĄC WIE PEWNIE CO MAM NA MYŚLI!! A CO DO WOJSKA ZAWODOWEGO TO WIE PAN DOBRZE JAK I JA ŻE NAS PODATNIKÓW CZĘSTO ZBYT CZĘSTO WOJSKO I NADZÓR CYWILNY OSZUKIWAŁO ! - ALE WIEM ZE TO NIE PANA WINA !!
»
JUZ WRACA POKAZYWANIE WYKRZYWIONYCH TWARZY OPOZYCJI A PO ZAWSZE CACY !!!
deprewatorzy
Troche było normalnie i media zaczeły wykonywac zadania jakie do nich naleza, ale to by było za dobrze za normalne w tym umeczonym kraju.
Jeszcze ciała nie wystygły i nie pochowano wszystkicg a juz zaczyna sie propaganda i czarny PR na całego ! »
Bartoszewski
Davor Shearer z Lublina
A Pan prof. Bartoszewski z tym swoim wyzywaniem ludzi od bydła też jest z kosmosu?
Żenujący felieton I. Zalewskiego. »
Kowalczyk i Lis
GAMA
Pan Lis stara sie ostatnio pisać takie rzeczy, które nie narażają go z jakiejkolwiek strony politycznej.
Lis jako chytre zwierzę unosi nos do góry i węszy z której strony pochodzi jakaś woń. Na razie nie może wyczuc co się świeci, wieć pisze dyrdymałki. Praca w TV2 jest bardzo niepewna, a zatrudnienie przez Polsat czy TVN jeszcze bardziej niepewne.
Dlatego chytry Lis zabrał sie za tematy politycznie obojętne (na których się zresztą nie zna).
Proszę węszyc dalej Panie Lisie! »
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.