kolec (195.182.9.xxx) 08.02.12, 08:55
No i jak teraz wyglądają ci, którzy z takim entuzjazmem mówią o "Dialogu" z judaizmem? Jeśli tamtej stronie nawet przez gardło nie przejdzie słowo "Jezus" i czytaja je "z odrazą"? Kto w Polsce mówi jasno o tym że taki właśnie jest stosunek żydów do chrześcijaństwa?
Pan rabin mówi prawdę,że chrześcijanie byli ich największym wrogiem przez dwa tysiaclecia
szalom (83.30.240.xxx)
08.02.12, 10:25
gadka szmatka
Reimund
szkoda gadki, takich kobiet sa setki i zadna niezwodzi, klamie i oszukuje,,, szkoda tylko dziecka »
Tak też się przeżyje
cirano
Okradał naiwne kobietki, a następnie robił "pielgrzymke" do Częstochowy, spowiadał się, i już czysty podrywał nową narzeczoną. Iście polski scenariusz »
PANIE GENERALE
MAX- WYBORCA PIS
NAPISZĘ TAK JAK ZA ROK ZOBACZĘ TYLU GENERAŁÓW DYWIZJI ILE JEST DYWIZJI TO POWIEM ZE WARTO BYŁO SIĘ PANU Z TYMI LUDZI ZADAWAĆ !!!- PAN TO CZYTAJĄC WIE PEWNIE CO MAM NA MYŚLI!! A CO DO WOJSKA ZAWODOWEGO TO WIE PAN DOBRZE JAK I JA ŻE NAS PODATNIKÓW CZĘSTO ZBYT CZĘSTO WOJSKO I NADZÓR CYWILNY OSZUKIWAŁO ! - ALE WIEM ZE TO NIE PANA WINA !!
»
Sponsoring
StaN
A już myślałem,że Adamowicz ze swoich prywatnych funduszy zasponsoruje ten film,przecież jest bogatym człowiekiem a swoją karierę zaczął od uwielbiania Wałęsy. »
Brawo panie Duda
Renata
NOBEL SIE W GROBIE PRZEWRACA SŁYSZĄC TEGO KRETYNA. »
Kowalczyk i Lis
GAMA
Pan Lis stara sie ostatnio pisać takie rzeczy, które nie narażają go z jakiejkolwiek strony politycznej.
Lis jako chytre zwierzę unosi nos do góry i węszy z której strony pochodzi jakaś woń. Na razie nie może wyczuc co się świeci, wieć pisze dyrdymałki. Praca w TV2 jest bardzo niepewna, a zatrudnienie przez Polsat czy TVN jeszcze bardziej niepewne.
Dlatego chytry Lis zabrał sie za tematy politycznie obojętne (na których się zresztą nie zna).
Proszę węszyc dalej Panie Lisie! »
Wywiad z R.Kaliszem
sympatyk
Dobrze, że nie startuje Pan w wyborach prezydenckich. Pan już nic nie musi, wiec jak Pan sobie wyobrażał sprawowaniw urzędu?? Dobrze by się stało, gdyby niektórzy działacze lewicy(SLD) zechcieli zrozumieć, że wyborcy oczekują jasnych, lewicowych przesłanek. To ma być: oddzielenie kościoła od państwa, unieważnienie konkordatu, ograniczenie wyprzedaży resztek majątku narodowego, itd, itp. Jeśli SLD nie nakreśli jasnych sformułowań ideowych, staniecie się partią zydelkową(nawet nie kanapową). Już 2001 roku nie wsłuchałiście się w głos narodu, tymsamym tracąc elektorat. Źle byliście postrzegani włócząc się po prawicowych salonach. Niech lewica wróci do socjalistycznych korzeni, a nie brata się z liberałami i konserwatystami. Tylko pracą u podstaw możecie odbudować zaufanie społeczne i zyskać nowych sympatyków w młodym pokoleniu. »
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.