czwartek 09 lutego 2012 r. imieniny obchodzą: Apolonia, Eryka, Cyryl
Polona warszawa
medion
Czemu nie poszedl do Gornika Zabrze,zaby temu zasluzonemu klubowi pomoc? »
Rozwój oou nieunikniony
Jacek
Najpierw po oddaniu do użytkowania powinna być w ciągu roku przeprowadzona ocena po realizacyjna i korekta granic obszaru. Zapewne jak zostaną uwzględnione w ocenie po realizacyjnej samoloty wojskowe to nawet sołacz będzie w oou. Dopiero potem korekta uchwały sejmiku i szacunki wielkości odszkodowań. »
a jaki kolor chcą ci niezadowoleni
W-w
protestować to potrafi każdy głupi »
KOCHAC
ALA
TY FACET STRACIŁES DZIECKO A WYGLADASZ JAKBYS WYGRAŁ TOTKA.TA TWOJA UKOCHANA ZASYPAŁA GRUZEM DZIECKO,A TY JUZ SZYBKO JEJ WYBACZYŁES TO TY SUPER TATUS BYŁES.PEWNIE KOCHAŁES MAŁA TAK JAK ZONKA.pEWNIE ZONKA DUPE CHRONI TO JA KOCHASZ.pOWINNA SIEDZIEC 25 LAT. »
tenis
oburzony czytelnik
przeczytane w prasie pod zdjiciem Dunki Wozniacki do jednego z tekstow Huberta Zdanowicza: " dla swiata Caroline Wozniacki, dla nas Karolina Wozniacka" - wiec pytam kto dal temu panu prawo wypowiadac sie chocby w moim imieniu?!, zdanie to co najwyzej powinno brzmiec: "dla swiata ( a my/ja jestesmy organiczna czescia tego swiata ) Caroline Wozniacki, dla Huberta Zdanowicza Karolina Wozniacka", wiec pytam sie wlascicieli gazety, kto zatrudnil dziennikarza o duszy niewolnika, ktory za nic ma polskie symbole narodowe i jeszcze do tego ma czelnosc wypowiadac sie za innych?!.
powyzsze odnosi sie rowniez do absurdalnego okreslenia "nasza" w stosunku do dunskiej tenisistki, i oczywiscie zadnemu polskiemu kibicowi ( zaslugujacemu na to miano ) nie przyszloby nawet do glowy kibicowac dunskiej tenisistce, nawet gdyby wogole nie bylo polskich tenisistek
wg mnie pisanie o duzym roczarowaniu ( wiadomo ze kibice chcieliby jak najwiecej) w przypadku najlepszej polskiej tenisistki jest duza przesada, rozniaca miedzy 10 a 14 miejscem nie jest duza zwlaszcza gdy sie wezmie pod uwage kontuzje i to w kraju bez jakichkolwiek sukcesow tenisowych od wielu dziesiecioleci ( przed Radwanska pierwsza 10 mogla byc jedynie malo realnym marzeniem kibicow), a najlepsza 5 to byl cel, a cele chyba musza byc odpowiednio ambitne i nie powinny sluzyc jako punkt odniesienia do ocen, ani tym bardziej byc pretekstem do roszczen i pretensji, o szukaniu skandali na sile, to juz nie chce mowic, bo to okropny parafianizm - obluda, jak stad do nieba bram ( przypomne ze np. Federer wzial w obrone Serene Williams nawet gdy ta posunela sie - pod wplywem emocji - az do grozb karalnych wobec pani sedziny, a i kara za to na nia nalozona byla bardzo symboliczna, i na pewno nie bylo nawet niewielkiej czesci tego oburzenia jakie sie w Polsce robi niemal z niczego ) »
DONEK,OSTATNI GASI SWIATŁO
dlugo_pis
WPADNIJ NA WYSPY TO PODEBATUJEMY... »
Polska syfem stoi
Karramba
Cały czas przez te 22 lata udawało się wam politykierzy niszczyć służbę cywilną, a teraz płaczecie, że administracja jest słaba. Trzeba wam to na czole wypisać, wy jesteście winni systematycznemu niszczeniu instytucji państwa i deptaniu interesu publicznego. Wszędzie gdzie popadnie partyjne koterie pod przywództwem swoich wodzów-carów-udzielnych książąt utykają partyjniaków, miernych ludków o zerowym pojęciu ale posłusznych koteriom partyjnym. Jak w takim syfie ma prawo cokolwiek poprawnie funkcjonować ??? »
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.