Panie Gosiewskie
eetam
Niezłe jaja! »
Brawo panie Duda
Renata
NOBEL SIE W GROBIE PRZEWRACA SŁYSZĄC TEGO KRETYNA. »
gadka szmatka
Reimund
szkoda gadki, takich kobiet sa setki i zadna niezwodzi, klamie i oszukuje,,, szkoda tylko dziecka »
Dodatkowa praca
andrzej
Jeśli Emeryt ma dorabiać "ile chce" to jaką pracę dacie młodym po Studiach itp. Będzie jeszcze wiecej bezrobotnych. Trzeba im płacić zasiłek. W tej sutuacji większość będzie pracowała na czarno, bez umowy w róznych Spółkach i prywatnych Firmach. Do kasy państwowej nie wpłyną żadne podatki. W rezultacie zabraknie pieniędzy na wypłaty emerytur i rent.Czy tego chcecie? »
Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.
Antynazista
To niedopuszczalne, aby przez naciski polityczne załatwiać temu oszustowi finansowemu miejsce na multipleksie. Jaruś Kłamczyński i jego spółka ZOO, są już całkowicie uzależnieni od Imperatora Rydzyka. Jeszcze Duda wyrwie całkowicie elektorat socjalny i Jaruś Kłamczyński Game Over :D »
Lato
Hubert
Kto jeszcze pamieta piosenke: Lato lato juz po lecie. »
Kowalczyk i Lis
GAMA
Pan Lis stara sie ostatnio pisać takie rzeczy, które nie narażają go z jakiejkolwiek strony politycznej.
Lis jako chytre zwierzę unosi nos do góry i węszy z której strony pochodzi jakaś woń. Na razie nie może wyczuc co się świeci, wieć pisze dyrdymałki. Praca w TV2 jest bardzo niepewna, a zatrudnienie przez Polsat czy TVN jeszcze bardziej niepewne.
Dlatego chytry Lis zabrał sie za tematy politycznie obojętne (na których się zresztą nie zna).
Proszę węszyc dalej Panie Lisie! »
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie PolskaTimes.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.