Menu Region

Potwór Fritzl zaczął mówić

Potwór Fritzl zaczął mówić

Polska

Łukasz Słapek

Prześlij Drukuj
Zaostrzenie prawa wobec pedofili zapowiada austriacki rząd. To reakcja Wiednia na aferę Josefa Fritzla, który przez prawie ćwierć wieku więził i gwałcił swoją córkę.
Kanclerz Alfred Gusenbauer chce, by takie zbrodnie przeciwko nieletnim przedawniały się po trzydziestu, a nie jak obecnie po piętnastu latach. Obecnie potworowi z Amstetten nie można postawić zarzutu wykorzystywania seksualnego córki, bo Elisabeth Fritzl zgłosiła ten fakt po 24 latach. W świetle austraickiego prawa, zgwałcenie jej przez własnego ojca uległo przedawnieniu.

- Więziłem Elisabeth, bo była dobrą gospodynią i matką - tak Fritzl miał powiedzieć swojemu obrońcy tłumacząc motywy swojej zbrodni. Potwór z Amstetten przyznał, że córka pociągała go seksualnie i chciał mieć z nią drugą rodzinę.

- Wiedziałem, że ją krzywdzę - miał mówić Fritzl - ale to było jak uzależnienie.
Jedna z austriackich gazet opublikowała wczoraj listy młodej Elisabeth Fritzl do swego przyjaciela. Napisała je nim zniknęła. Opowiadała o swoich zainteresowaniach i marzeniach. W ostatnim z nich zapowiedziała, że ucieka z domu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się