Menu Region

Sondaż Millward Brown: PiS niezmiennie prowadzi. SLD, KORWiN...

Sondaż Millward Brown: PiS niezmiennie prowadzi. SLD, KORWiN i Razem nad progiem [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

TVN24/x-news

2Komentarze Prześlij Drukuj
Sondaż Millward Brown: PiS niezmiennie prowadzi. SLD, KORWiN i Razem nad progiem [VIDEO] Sondaż Millward Brown: PiS niezmiennie prowadzi. SLD, KORWiN i Razem nad progiem [VIDEO]

(© TVN24/x-news)

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie na czele i aż sześć innych partii w Sejmie - to wyniki najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24.

TVN24/x-news


PiS może liczyć na 29 proc. poparcia (w porównaniu do badania przeprowadzonego 26 lutego to spadek o 3 pkt proc.). Na drugim miejscu, również ze spadkiem poparcia i wynikiem 18 proc., plasuje się Nowoczesna. W poprzednim badaniu partia Ryszarda Petru mogła liczyć na 22 proc. poparcia. Trzecie miejsce dla Platformy Obywatelskiej - 17 proc. poparcia (tyle samo co miesiąc temu).

Na 10 proc. poparcia może liczyć Kukiz’15 (wzrost poparcia o 2 pkt proc.). Według badania do Sejmu weszłyby jeszcze trzy inne partie - Sojusz Lewicy Demokratycznej (6 proc.), partia Razem (5 proc.) i KORWiN (5 proc.). Poniżej progu wyborczego znalazłoby się zaś Polskie Stronnictwo Ludowe.

Sondaż zrealizowany został przez Millward Brown SA w dniach 22-23 marca br. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie osób pełnoletnich. Wielkość próby N=1001.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

RAZEM

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Rafal (gość)  •

Najlepsza partia

odpowiedzi (0)

skomentuj

Żadnych dobrych zmian na Święta

+4 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Adam 04 (gość)  •

Wreszcie jakaś dobra informacja.

odpowiedzi (0)

skomentuj