Menu Region

Błaszczak: Nie ma w Polsce zagrożenia terrorystycznego, ale...

Błaszczak: Nie ma w Polsce zagrożenia terrorystycznego, ale wystawiamy dodatkowe patrole [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

TVN24/x-news

1Komentarz Prześlij Drukuj
Błaszczak: Nie ma w Polsce zagrożenia terrorystycznego, ale wystawiamy dodatkowe patrole [VIDEO] Błaszczak: Nie ma w Polsce zagrożenia terrorystycznego, ale wystawiamy dodatkowe patrole [VIDEO]

(© Barbara Kubica)

- Nie padła rekomendacja na temat podwyższenia stanu zagrożenia terrorystycznego. Nie ma w Polsce takiego zagrożenia - zapewnił minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak. Mimo wszystko zostanie zwiększona liczba patroli policji oraz straży granicznej - zwłaszcza w okolicach zatłoczonych miejsc, np. centrów handlowych, dworców czy lotnisk.

TVN24/x-news


Szef MSWiA zapowiedział również, że w czwartek (24.03) na posiedzeniu zespołu antyterrorystycznego zostanie przyjęty projekt ustawy antyterrorystycznej, by zwiększyć bezpieczeństwo Polski przed nadchodzącymi ważnymi wydarzeniami. W lipcu w Polsce odbędą się szczyt NATO oraz Światowe Dni Młodzieży.

Jak zaznaczył minister Błaszczak, od 20 listopada ostrzegał ministrów państw Unii Europejskiej przez bezpośrednim związkiem napływu migrantów do Europy a zamachami terrorystycznymi. - Inni ministrowie państw Europy Zachodniej twierdzili, że jest inaczej, no i widzimy, do czego te twierdzenia prowadzą - dodał Błaszczak.
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

migranci

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kici (gość)  •

"Jak zaznaczył minister Błaszczak, od 20 listopada ostrzegał ministrów państw Unii Europejskiej przez bezpośrednim związkiem napływu migrantów do Europy a zamachami terrorystycznymi. - Inni ministrowie państw Europy Zachodniej twierdzili, że jest inaczej, no i widzimy, do czego te twierdzenia prowadzą - dodał Błaszczak." - ale mamy tęgi UMYSŁ w rządzie.Szkoda że nie ostrzegł premier-broszki że obywatel maj ma mało ciekawą przeszłość.

odpowiedzi (0)

skomentuj