Bomba w Białymstoku. Druga bomba przy Ciołkowskiego

  Bomba w Białymstoku. Druga bomba przy Ciołkowskiego

  Zdjęcie autora materiału

  Maciej Łozowski

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Bomba w Białymstoku. Druga bomba przy Ciołowskiego?
  1/6
  przejdź do galerii

  Bomba w Białymstoku. Druga bomba przy Ciołowskiego? ©Konrad Karkowski

  Niewiarygodna informacja: w miejscu, z którego wczoraj wywieziono półtonową bombę, znaleziono drugi niewybuch. Na miejsce jadą saperzy.

  Druga bomba przy Ciołkowskiego w Białymstoku. Zauważono lotkę bomby  - Przy Ciołkowskiego znaleziono drugą bombę, taką samą jak poprzednia - zaalarmował nas dzisiaj rano Czytelnik. Informację otrzymał od pracującego w tamtym miejscu kolegi.

  Bomba przy Ciołkowskiego. Ewakuacja udana [TRASA PRZEJAZDU BOMBY] (zdjęcia, wideo)

  Czyżby saperzy niedokładnie sprawdzili teren podczas niedzielnego usuwania niewybuchu? - Otrzymaliśmy informację, że przy Ciołkowskiego zauważono górną lotkę bomby - tłumaczy Monika Mróz, asystentka wojewody podlaskiego.

  ZOBACZ TEŻ: Ewakuacja zakończona. Saperzy bezpiecznie usunęli niewybuch

  Bomba w Białymstoku. Druga bomba znaleziona przy Ciołkowskiego?  Na miejscu jest już policja. Informację o znalezisku potwierdził Adam Romanowicz z zespołu prasowego KWP Białystok. - Faktycznie, coś znaleźliśmy, jednak być może jest to przewrażliwienie robotników, którzy zauważyli kawałek jakichś materiałów i pomyśleli, że to fragment bomby - tłumaczy.  Przypomnijmy, że wczoraj popołudniu z Białegostoku wywieziono niewybuch znaleziony w miniony czwartek na placu budowy ul. Ciołkowskiego. Dzisiaj ma zostać zdetonowany.

  AKUTALIZACJA:

  Otrzymaliśmy potwierdzenie, że na placu budowy przy ul. Ciołkowskiego znaleziono drugą bombę. Na razie nie wiadomo, czy może być ich więcej. Według wstępnych informacji, które udało się nam pozyskać, fragment bomby znaleźli saperzy wynajęci przez firmę Budimex.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Nie przegap

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama