Menu Region

Pakistan: ponad 70 zabitych po ataku terrorysty w Lahore...

Pakistan: ponad 70 zabitych po ataku terrorysty w Lahore [ZDJĘCIA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

k.sikorski@polskatimes.pl

2Komentarze Prześlij Drukuj
Do ponad 70 wzrósł bilans ataku terrorysty samobójcy, który wysadził się w niedzielę w jednym z parków w pakistańskim Lahore. Ponad 300 osób jest rannych, a odpowiedzialność za masakrę wzięli na siebie talibowie, którzy oznajmili, iż celowali w chrześcijan.
Chcieliśmy wysłać wiadomość premierowi Nawazowi Sharifowi, że wkroczyliśmy do Lahore. On nas nie powstrzyma - głosił komunikat talibów.

Zamachowiec wysadził się w wielkanocny wieczór przed popularnym w tym mieście parkiem Gulshan-e-Iqbal.

Świadkowie tragicznego wydarzenia opisywali dantejskie sceny jakie rozegrały się po zamachu, porozrzucane ludzkie szczątki, kałuże krwi. Wszystkie szpitale w Lahore pracowały na najwyższych obrotach.

Pendżab jest największą i najbogatszą prowincją kraju, uchodził do tej pory za bezpieczną prowincję Pakistanu. Władze zapowiedziały podjęcie środków, które mają ująć mocodawców zamachu.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

CAŁY ŚWIAT WSTRZĄŚNIĘTY ROZMIARAMI TRAGEDII , ŚPIESZY Z POMOCĄ .

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Krzysztof Kornatowicz (gość)  •

Kiedy w Europie ginie 20 ofifiar ataku terrorystycznego , cały " cywilizowany " świat zalewa fala oburzenia podsycona czołówkami informacji sprostytuowanych mediow . W Pakistanie śmierć z rąk terrorystów dotkęła bezpośrednio już 70 osób . Aż 300 jest ciężko rannych . Kałuże krwii , rozerwane kończyny , a tu jakaś mała wzmianka , gdzieś , na dalszej części wiadomości .

skomentuj

Dalej od nas

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Krakauer (gość)  •

Prawie co tydzien dochodza nas wiadomosci o tragicznych zamachach islamskich terorystow. Dzieje sie to jak narazie w Zach. Europie, co znaczy, ze tuz tuz kolo Polski. Robi to na wszystkich wrazenie i po prostu ludzie odczuwaja strach. Pakistan to jednak kawal drogi od Europy, a poza wszystkim i na szczescie nie zgineli w tym zamachu biali ludzie, co nie czyni z wiadomosci tej specialnej sensacji.

odpowiedzi (0)

skomentuj