Menu Region

W poniedziałek w TVP2 pierwsze odcinki "Sondy"

W poniedziałek w TVP2 pierwsze odcinki "Sondy"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

AIP

2Komentarze Prześlij Drukuj
W poniedziałek w TVP2 pierwsze odcinki "Sondy" W poniedziałek w TVP2 pierwsze odcinki "Sondy"
Już najbliższy poniedziałek 14 mara o godz. 21:50 TVP2 wyemituje pierwsze dwa premierowe odcinki „Sondy2”. Program jest kontynuacją kultowej serii telewizyjnej z lat 70.
Gospodarzem dwójkowego cyklu będzie dr Tomasz Rożek. W pierwszych odcinkach on i jego goście prześledzą losy słynnych sond Voyager wystrzelonych w kosmos prawie 40 lat temu oraz zajmą się fascynującą dziedziną, jaką jest bionika.

Legendarny program redaktorów Zdzisława Kamińskiego i Andrzeja Kurka stanie się punktem odniesienia do podróży po świecie współczesnej techniki i nauki. Okazja ku temu jest doskonała: nowinki techniczne, o których mówili Kurek i Kamiński, w większości bowiem doczekały się pointy.

Dr Tomasz Rożek skomentuje ze współczesnej perspektywy, a także – wraz ze swoimi gośćmi – spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w jakich kierunkach rozwinie się w ciągu najbliższych dziesięcioleci dzisiejsza nauka i technologia. Będzie to swoisty „list w butelce” do przyszłych pokoleń, a być może także twórców… „Sondy 3”.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

A na razie w telewizji narodowej

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

fak (gość)  •

Na razie kolejny raz, juz o poprawnej porze, czyli o 20-dziestej, Nic śmiesznego z extra widokami męskiego "powstania" jak na dzień faceta przystało. Czegos takiego damskiego telewizja, takze pod nowym przywodcą, w ramach wolnosci słowa nie przewiduje. Wszak byłoby to ponizanie, obrażanie kobiet na co telewizja narodowa wszystkich Polaków, nie pozwoli. Dlatego jedynym pajacem ze ściągnietymi gaciami był, jest i będzie facet w dodatku przymusowo płacący, by robić z niego sex błazna !

odpowiedzi (0)

skomentuj

Mam nadzieje, ze bedzie fajna

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marszczak (gość)  •

Oby udalo sie stworzyc podobny program do oryginalnego. Pamietam swoje zafascynowanie Sonda, obawiam sie tylko ze pora emisji jest niezbyt rozsadna...

odpowiedzi (0)

skomentuj