Najbardziej tajemnicze zdarzenia w historii. Tu nic nie jest...

  Najbardziej tajemnicze zdarzenia w historii. Tu nic nie jest jasne ZDJĘCIA

  Krzysztof Leśniak

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Najbardziej tajemnicze zdarzenia w historii. Tu nic nie jest jasne ZDJĘCIA
  1/19

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Zagadka trójkąta Bermudzkiego, śmierć turystów na przełęczy Diatłowa, zdarzenie w Roswell to tylko niektóre z wielkich tajemnic i niewyjaśnionych historii, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatniego wieku. Kiedy miały miejsce i co dokładnie się w nich wydarzyło? Zobacz na kolejnych zdjęciach.
  Rozwój cywilizacyjny pozwalił osiągać ludziom rzeczy, które kiedyś dla przedstawicieli homo sapiens wydawały się absolutnie niedostępne. Jednak zdobycie Himalajów, dotarcie do biegunów czy zbadanie dna mórz i oceanów w wielu dziedzinach wcale nie uczyniło świata mniej tajemniczym.

  Wręcz przeciwnie, ogrom wiedzy przyswojonej na przestrzeni minionych stuleci odsłonił przed nami potęgę wszechświata i uwypuklił jeszcze bardziej nasze braki w wiedzy.
  Na Ziemi i w kosmosie miały miejsce zjawiska, których człowiek, pomimo zaangażowania olbrzymich nakładów, nadal nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć. O jakie zjawiska chodzi? Sprawdź koniecznie w naszej galerii!
  Zobacz galerię

  Moda uliczna w Katowicach: Zobacz, co tu się dzieje  Tarnowskie Góry. Zabytkowa Kopalnia Srebra wpisana na listę UNESCO [REPORTAŻ DZ]


  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  otylosc

  uiytfiuygouygouiygi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

  otylosc jest rodzajem uposledzenia na ktore choruja spoleczenstwa zachodu wyjasnilem to dosc obszernie ale nie chca drukowac moich opini dziekuje

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tu nic nie jest jasne

  777 POkoKO LENIE Y NOWE ELITY POLACTWA nadHAMUF (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 6

  TO O ARTYKÓKÓł o POLszCZE

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo