#Bazarek, czyli jak oni ominęli ciszę wyborczą ZDJĘCIA Kreatywność internautów nie ma granic

TK
#Bazarek - czyli spekulacje o wynikach wyborów samorządowych 2018 na Twitterze pod przykrywką spożywczo-zakupowych metafor i nie tylko. Pojawiły się również pytania o ceny biletów na pociąg Opolanin, czy Warszawiak i wiele innych. Tak internet szumiał o wyborach. Przeglądaj dalej:Likwidacja zmiany czasu - czy jest szkodliwa dla zdrowia?
#Bazarek - czyli spekulacje o wynikach wyborów samorządowych 2018 na Twitterze pod przykrywką spożywczo-zakupowych metafor i nie tylko. Pojawiły się również pytania o ceny biletów na pociąg Opolanin, czy Warszawiak i wiele innych. Tak internet szumiał o wyborach. Przeglądaj dalej:Likwidacja zmiany czasu - czy jest szkodliwa dla zdrowia? Twitter
Cisza wyborcza, która rozpoczęła się w piątek o północy, a zakończyła w niedzielny wieczór o 21:00, nie przeszkodziła internautom wymieniać się informacjami związanymi z wynikami wyborów samorządowych 2018.

Zobaczcie: #Bazarek, czyli jak oni ominęli ciszę wyborczą. Przeglądajcie galerię:

Pod hasztagiem #BAZAREK na Twitterze mogliśmy obserwować m. in. zakupowo-spożywcze metafory. Ogólnopolskie opcje polityczne jawiły się jako: pistacje czy pisaki; podkoszulki, pomidory, czy pomarańcze i nektarynki. Pojawiały się też śliwki dobre, czy ciastka oraz zielenina.

W Warszawie trzaskasły wafle oraz pytano o mleko z tybetańskiego bydła. Pojawiały się również opóźnienia w pociągach TLK Opolanin czy EIP Warszawiak.

W Krakowie chodliwym towarem był majeranek, a w Gdańsku cukierki Adamki i wiele innych. Przy okazji fali postów i wyborczego #bazarku, rodzi się pytanie o sens ciszy wyborczej w dobie internetu oraz mediów społecznościowych.

Zobaczcie najśmieszniejsze i najdziwniejsze plakaty wyborcze:

Plakaty wyborcze na wesoło - zobacz tutaj

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

ś
śliwki drobne staniały o %
Prawo w Polsce od zawsze było naciągane zgodnie z aktualnymi potrzebami władz. Konstytucja to zbiór pobożnych życzeń, którymi nikt się nie przejmuje, a reszta przepisów po to ma mnóstwo luk i niedomówień, żeby ci, którzy mają wiedzieć, korzystali z nich pełnymi garściami.
Zatem nie o łamanie prawa tu chodzi, lecz jego obchodzenie.
t
ter
i pisania o tym w "gazecie". Chyba chodzi tylko i wyłącznie o narodowy sport Polaków: łamanie prawa. Sporo ludzi ma jakąś ukrytą, dziką przyjemność z łamania wszelkiego rodzaju przepisów, tak jakby chcieli za wszelką cenę potwierdzić swoją inteligencję i spryt. Oto chyba cały sens tego "bazarku".
K
Kaszka = Krupa
I bardzo dobrze, że ludzie są kreatywni. Niby "cisza" wyborcza, a na ulicach wrzeszczały reklamy kandydatów i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. W kodeksie wyborczym próżno szukać zezwolenia na agitowanie poprzez plakaty i banery w czasie ciszy wyborczej.
Wróć na i.pl Portal i.pl