1/3
Historyczny awans Polski do ćwierćfinału Mistrzostw Europy...

3. Szwajcaria - Polska (25 czerwca 2016)

Historyczny awans Polski do ćwierćfinału Mistrzostw Europy UEFA EURO 2016 po rzutach karnych obejrzało łącznie na antenach Telewizji Polsat i Polsatu Sport średnio ponad 5,3 miliona widzów. Najwięcej, bo ponad 6 milionów widzów, śledziło fragmenty drugiej połowy spotkania w Saint-Etienne. Średnia oglądalność transmisji w TVP1 wyniosła 6 mln 755 tys.

2/3
Ponad 5,9 miliona widzów średnio oglądało spotkanie grupy C...

2. Polska - Ukraina (21 czerwca 2016)

Ponad 5,9 miliona widzów średnio oglądało spotkanie grupy C podczas UEFA Euro 2016 Polska – Ukraina w Polsacie i Polsacie Sport. Polacy po golu Jakuba Błaszczykowskiego pokonali Ukrainę 1:0 i zapewnili sobie awans do 1/8 francuskiego turnieju. Ostatnie emocjonujące minuty spotkania na obu antenach oglądało ponad 7 milionów widzów. W TVP1 spotkanie oglądało średnio prawie 6 mln 735 tys. widzów.

3/3
To mecz Polaków z Niemcami zgromadził przed telewizorami...

1. Niemcy - Polska (16 czerwca 2016)

To mecz Polaków z Niemcami zgromadził przed telewizorami największa liczbę osób. Niemal 6,5 miliona widzów średnio oglądało spotkanie Niemcy - Polska w Polsacie i Polsacie Sport. Ostatnie minuty meczu oglądało ponad 7,2 miliona widzów, a w TVP1 oglądało go średnio prawie 8 mln widzów. Po emocjonującym spotkaniu Polacy w drugim meczu grupowym podczas UEFA EURO 2016 zremisowali z mistrzami świata – Niemcami 0:0.