Menu Region

Skazano chłopaka, który zabił swoją byłą dziewczynę

Skazano chłopaka, który zabił swoją byłą dziewczynę

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Sieradzki sąd skazał na dożywocie 23-letniego Pawła Kuśnierza za zabójstwo byłej dziewczyny. Sąd po ogłoszeniu wyroku zdecydował o ujawnieniu nazwiska i wizerunku sprawcy. Mężczyzna może ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie po 25 latach. Wyrok nie jest prawomocny.
Sędzia Janusz Adamski ogłaszając wyrok podkreślał, że motywacją oskarżonego wcale nie była nieszczęśliwa miłość. Jak powiedział, Paweł Kuśnierz traktował dziewczynę instrumentalnie, a uczucie do niej budował na kłamstwie.

Rodzice zamordowanej Agaty spodziewali się, że wyrok będzie surowszy. Wcześniej wnosili o jak najdłuższy okres, po którym Paweł Kuśnierz mógłby ubiegać się o przedterminowe zwolnienie.

Do zabójstwa 19-letniej Agaty doszło pod koniec sierpnia ubiegłego roku. 23-letni Paweł Kuśnierz włamał się do mieszkania dziewczyny i wielokrotnie ugodził ją nożem. Mimo skomplikowanej operacji nastolatka zmarła następnego dnia w sieradzkim szpitalu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się