Menu Region

Paulina Nowosielska: Rozgrywająca

Paulina Nowosielska: Rozgrywająca

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska
Prześlij Drukuj
Agata Mróz miała z pozoru wszystko, czego kobieta potrzebuje. Popularność, sławę i długie włosy.Te same, które później, tuż przed leczeniem, jej mąż obcinał nożyczkami.
Wspominał potem, że po policzku żony nie pociekła ani jedna łza. Agacie można było zazdrościć. Nie, nie choroby, ale tego, że nauczyła się z nią żyć. Chorowała od 17. roku życia. Śmieszna zbieżność dat, bo niemal w tym samym czasie rozpoczęła się jej siatkarska kariera. Mówiono o niej, że to 191 centymetrów najczystszego siatkarskiego talentu. Rozwijały się jednocześnie. Choroba i kariera.

Rok temu Agata Mróz ostatecznie zeszła z boiska, ale nie dlatego, że choroba zaczęła brać górę. Marzyła o dziecku i bez względu na cenę chciała zrealizować to marzenie. 4 kwietnia cały siatkarski światek świętował razem z nią narodziny córeczki. Była wcześniakiem. Maleńka dziewczynka jest równie dzielna jak jej mama.

Uwinęła się z przyjściem na świat po to, by mama mogła jak najszybciej przejść przeszczep szpiku. Niestety, ten jeden jedyny raz wysoka środkowa naszej reprezentacji przegrała. Zabrakło czasu, by jej osłabiony organizm mógł podjąć walkę. Albo, jak napisali na siatkarskich forach kibice, Agata dostała angaż znacznie lepszy niż ten do złotej kadry Niemczyka. Najskuteczniejsza polska rozgrywająca była potrzebna gdzie indziej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się