Menu Region

Niepewna przyszłość ŁKS Łódź

Niepewna przyszłość ŁKS Łódź

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Wszystko wskazuje na to, że piłkarska spółka ŁKS Łódź może przestać istnieć. Piłkarze, którzy - jak mówią - mieli dosyć obietnic działaczy, nie wyszli na trening. Przesłali oficjalne oświadczenie, a z dziennikarzami rozmawiać nie chcieli.
Nieoficjalnie wiadomo, że piłkarze łódzkiego klubu nie rozpoczną treningów, dopóki nie zostaną uregulowane wobec nich wszystkie zaległości finansowe. Pod znakiem zapytania stoi wyjazd drużyny na mecz ligowy za tydzień do Białegostoku z Jagiellonią.

Na dodatek, prezes ŁKS Roman Gałuszka podał się do dymisji, chociaż oficjalnie tego nie potwierdził. Jedynie odjeżdżając samochodem spod siedziby klubu powiedział krótko dziennikarzom, że to prawda.

Taka sytuacja w klubie powstała, ponieważ wczoraj nie udało się pożyczyć trzech milionów złotych, chociaż podobno wszystko już było dogadane i potrzebne było jedynie zabezpieczenie pożyczki. Jednak właściciele ŁKS nie zgodzili się na żadną z propozycji, zatem pieniędzy nie ma, długi rosną i przyszłość jest niepewna.

ŁKS Łódź zajmuje 11. miejsce w tabeli piłkarskiej ekstraklasy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się