Eurosceptyczna partia Libertas skarży się na TVN i Polsat

  Eurosceptyczna partia Libertas skarży się na TVN i Polsat

  IAR

  Aktualności

  Aktualności

  Eurosceptyczna partia Libertas skierowała do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji skargę. Według wiceprzewodniczącego Libertas Daniela Pawłowca - niektóre stacje telewizyjne ignorują jego partię.
  Szczególne oburzenie Pawłowca wzbudził brak informacji w stacjach komercyjnych na temat konferencji prasowej irlandzkiego lidera eurosceptyków Declana Ganleya.

  Daniel Pawłowiec oświadczył jednocześnie o swojej rezygnacji z udziału w Radzie Programowej TVP. Związane jest to z jego kandydaturą w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jak zaznaczył - chociaż nigdy nie wpływał na kształt linii programowej telewizji, to jego rezygnacja przyczyni się do większej przejrzystości. Zaapelował też do innych członków rady uczestniczących życiu politycznym o podobny krok.

  Libertas Polska - to niedawno zarejestrowana partia polityczna. Opowiada się za zmianą w dotychczasowym modelu integracji europejskiej. Głównymi punktami programu Libertas jest zwalczanie biurokracji oraz działania na rzecz ograniczenia deficytu demokracji w UE. Liderem ogólnoeuropejskiego ruchu Libertas jest irlandzki multimilioner Declan Ganley.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo