Menu Region

Katarzyna Dowbor w roli budowlańca. Będzie prowadziła...

Katarzyna Dowbor w roli budowlańca. Będzie prowadziła program "Nasz nowy dom" w Polsacie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

2Komentarze Prześlij Drukuj
„Nasz nowy dom” to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pierwszy odcinek pojawi się w niedzielę 29 września o godzinie 17.45.
W programie „Nasz nowy dom” poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów.

Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu.
W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach.

W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało pomóc potrzebującej rodzinie.

Pierwszy premierowy odcinek „Naszego nowego domu” pojawi się na antenie Telewizji POLSAT pod koniec września 2013.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Wielkie dzięki !!

+25 / -18

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

niet (gość)  •

raczej nie będzie , budują obok mnie do tego programu , świetni ludzie pracują , od świtu do późnej nocy i jedno co im trzeba przyznać robią to bo chcą pomagać i wkładają w to sporo serca :) Pozdrowienia z Milanówka

odpowiedzi (0)

skomentuj

:)

+19 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

jo (gość)  •

A będzie Move that bus?

odpowiedzi (0)

skomentuj