Menu Region

Martens kandydatem Centrolewicy z Podkarpacia do PE

Martens kandydatem Centrolewicy z Podkarpacia do PE

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
Podkarpacką listę Centrolewicy do Parlamentu Europejskiego będzie otwierał były polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Krzysztof Martens. Na liście znajdzie się też Witold Piecuch - sekretarz generalny Partii Demokratycznej Demokraci.pl.
Według przedstawicieli Partii Demokratycznej, Socjaldemokracji Polskiej i Zielonych 2004, są to bardzo dobrzy kandydaci, którzy mogła walczyć o ważne dla Polski sprawy. Zdaniem Wojciecha Filemonowicza z SDPL, Krzysztof Martens ma duże doświadczenie polityczne w kraju, które może się przełożyć się na prace w europarlamencie.

Filemonowicz dodał że w razie wygranej kandydatów Centrolewicy będą oni współpracować z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej.

Pozostałych kandydatów Centrolewicy do parlamentu europejskiego z Podkarpacia poznamy dopiero po 20 kwietnia. Mają to być ludzie, którzy znają języki obce i będą przydatni w czasie polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się