Justyna Kowalczyk trzecia w biegu łączonym w Falun

Aktualności

IAR

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w biegu łączonym (dwa razy po 5 kilometrów) narciarskiego Pucharu Świata, który rozegrany został w szwedzkim Falun.
Dopiero 25. miejsce zajęła liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Słowenka Petra Majdic. Dzięki temu Polka, zajmująca drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, zwiększyła swoje szanse na zdobycie Kryształowej Kuli.

Jutro dobędzie się finałowy bieg w tym sezonie. Narciarki staną na starcie biegu na 10 kilometrów techniką dowolną na dochodzenie. Justyna Kowalczyk wystartuje jako pierwsza, a zwycięstwo zapewni jej zdobycie Pucharu Świata.