Menu Region

CBA kontroluje PARP ws. kontraktu na szkolenia dla...

CBA kontroluje PARP ws. kontraktu na szkolenia dla zwalnianych stoczniowców

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

1Komentarz Prześlij Drukuj
Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło kontrolę w Polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu. Temistokles Brodowski z CBA potwierdził, że funkcjonariusze sprawdzają dokumenty związane z kontraktem na szkolenia i pośrednictwem pracy dla zwalnianych stoczniowców.
Zaznaczył, że na tym etapie nie może mówić o szczegółach dotyczących charakteru prowadzonych działań. Potwierdził, że funkcjonariusze CBA zwrócili się o wydanie kopii dokumentów związanych z kontraktem na szkolenia dla zwalnianych stoczniowców.

Jeden z pracowników PARP potwierdził, że w tym momencie w agencji pracują funkcjonariusze CBA, którzy sprawdzają dokumentację związaną z wyborem konsorcjum Work Service na przeprowadzenie szkoleń dla zwalnianych stoczniowców.

Tomasz Misiak jest współwłaścicielem firmy, która wygrała konkurs na szkolenia dla zwalnianych stoczniowców. Takie kursy zapewnia byłym pracownikom stoczni specjalna ustawa stoczniowa, w której prace zaangażowany był Misiak jako szef senackiej komisji gospodarki.
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

PARP?

+7 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ktosik (gość)  •

A co to jest Polska Agencja Rozwoju Przemysłu? Skrót PARP odnosi sie do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a IAR-owi chodziło chyba o Agencję Rozwoju Pzemysłu (ARP)

odpowiedzi (0)

skomentuj