Menu Region

Indie: Policja kryminalna aresztowała Polaka

Indie: Policja kryminalna aresztowała Polaka

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Aktualności

IAR

Prześlij Drukuj
W indyjskim stanie Goa policja kryminalna aresztowała Adama Piotra M. Polak podejrzewany jest o zamordowanie w listopadzie ubiegłego roku w Berlinie niemieckiego przedsiębiorcy. Polak ścigany był listem gończym wystawionym przez Interpol, a indyjskie media określają go mianem płatnego zabójcy.
Według policji, Polak miał otrzymać za zabicie niemieckiego przedsiębiorcy 25 tysięcy euro. Po dokonaniu przestępstwa uciekł z Niemiec do Indii, w których przebywał od listopada.

Często zmieniał miejsce pobytu, trafił wreszcie do stanu Goa, uznawanego za jedną z największych atrakcji turystycznych Indii. Mieszkał tam kolejno w czterech różnych miejscowościach. Został zidentyfikowany przez oficera łącznikowego Interpolu.

Indyjska policja zamierza przeprowadzić dochodzenie także przeciwko właścicielom hoteli, w których zatrzymywał się Polak i którzy nie dopełniali związanych z jego pobytem formalności meldunkowych. W wyniku tych zaniedbań podejrzany mógł ukrywać się w Indiach przez kilka miesięcy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się