Menu Region

Polski kierowca został zamordowany w Rosji

Polski kierowca został zamordowany w Rosji

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Radio Zet, PW

1Komentarz Prześlij Drukuj
Polak został zamordowany w Rosji, 20 km od Moskwy - poinformowało Radio Zet. Ofiara to 30-latek, kierowca ciężarówki jadącej z Petersburga do Moskwy. Sprawę morderstwa bada rosyjska milicja.
Na miejsce tragedii została wysłana specjalna grupa dochodzeniowa z rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Dwaj polscy kierowcy wiozący ładunki różnych firm różnymi samochodami byli najpierw na promie w Niemczech, dopłynęli do Finlandii, potem ruszyli do San Petersburga i Moskwy.

6 marca wieczorem zatrzymali się na parkingu dla tzw. tirowców w Klinie. Jeden z Polaków skorzystał z pomocy dwóch rosyjskich kierowców przy drobnej naprawie swego samochodu.
Potem Rosjanie zaprosili Polaków do swojego samochodu na alkohol. Po wypiciu 100 gram w rosyjskiej ciężarówce Polacy stracili przytomność. Nazajutrz jeden z nich został znaleziony martwy na parkingu w swoim samochodzie, związany za ręce i nogi z kapturem na głowie. Jego TIR został nietknięty.

Drugiego Polaka Rosjanie uprowadzili. Został wywieziony do lasu, a gdy się ocknął usłyszał, że z kapturem na głowie ma iść przed siebie w las i się nie oglądać za cenę życia. Polakowi pomogli mieszkańcy pobliskiej wsi. Na miejsce morderstwa natychmiast wyjechał polski konsul z Moskwy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Polak Rusek

+2 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

as (gość)  •

Tyle mamy nienawiści, tyle zła, a przecież stare przysłowie mówi "Polak Rusek dwa bratanki..."

odpowiedzi (0)

skomentuj