Menu Region

Głogów: Zaatakował starszą kobietę. Popychał ją i przewrócił...

Głogów: Zaatakował starszą kobietę. Popychał ją i przewrócił

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

WSK

Prześlij Drukuj
Mieszkaniec Głogowa zaatakował na przejściu dla pieszych i przewrócił na jezdnię starszą kobietę. Pokrzywdzona ma złamany palec ręki i doznała ogólnych potłuczeń. Sprawca nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy.
Do zdarzenia doszło 13 lutego na jednej z bardziej ruchliwych ulic Głogowa w rejonie skrzyżowania Armii Krajowej i ul. Obrońców Pokoju.

– 75–letnia mieszkanka Głogowa przechodziła przejściem dla pieszych przez ulicę i została dwukrotnie pchnięta przez nieznanego jej mężczyznę. Starsza pani upadając złamała palec u ręki i doznała ogólnych potłuczeń ciała. Zdarzenie zostało zgłoszone policji i już nazajutrz funkcjonariusze przedstawili zarzuty 39–letniemu mieszkańcowi Głogowa – relacjonuje kom. Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.

Jak dodaje, zatrzymany mężczyzna przyznał się do przedstawionego mu zarzutu uszkodzenia ciała. – Tłumaczył się, że nie pamięta dokładnie przebiegu zdarzenia. Nie potrafił też podać racjonalnych przyczyn swojego zachowania – dodaje policjant. Obecnie nadal wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się