Menu Region

Bójka na słubickim bazarze. Niemiec pochodzenia arabskiego...

Bójka na słubickim bazarze. Niemiec pochodzenia arabskiego napadł na Bułgara [WIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Lubuska

Renata Hryniewicz

2Komentarze Prześlij Drukuj
- Co tu się działo to było straszne. Pięć radiowozów nie mogło ogarnąć tych ludzi. Strach było nawet stać i patrzyć, bo przez przypadek można było oberwać - mówi nam Izabella Broda, sprzedawczyni na stoisku odzieżowym.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (14 lutego) ok. godz. 15. Dwudziestolatek, jeden z obywateli Niemiec pochodzenia arabskiego, uderzył kastetem Bułgara sprzedającego na bazarze przy ul. Kupieckiej. Uderzył, bo ten nie chciał obniżyć ceny. W obronie stanęli inni kupcy bułgarscy z sąsiednich stoisk.

Niemcy, wśród których był napastnik, schronili się na pobliskiej stacji paliw i zadzwonili po policję.
- Sami zaatakowali, a wręcz napadli na kolegę Bułgara, a potem się wystraszyli i uciekli - mówi bazarowicz. - Przychodzą tu kraść całymi rodzinami, kilkanaście dzieci ze sobą zabierają, by zrobić sztuczny tłok a potem kradną. Mojemu bratu przedwczoraj ukradli sztangę papierosów a koleżance kurtkę. Tak jest codziennie - dodaje.

Dzięki szybkiej interwencji policji, nikt więcej nie ucierpiał. - W związku ze zdarzeniem zatrzymaliśmy 20-letniego obywatela Niemiec. Pokrzywdzony 37-letni obywatel Bułgarii ma złamany nos - mówi Magdalena Jankowska, oficer prasowy policji w Słubicach.

Dwudziestolatek czeka na postawienie zarzutów. - To są niedobrzy ludzie. To bandyci i mafiozi - mówi „GL” Hussein Jusmen, Bułgar, który ma stoisko na targowisku.

Więcej informacji na ten temat przeczytasz we wtorek (16 lutego) w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej" oraz w wydaniu plus.gazetalubuska.pl


wideo: Słubice24.pl
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Inwazja

+10 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ddfs (gość)  •

Joasia Grabarczyk z organizacji hejtstop powinna się stawić za tym biednym prześladowanym arabskim imigrantem. Jak tak można? Aresztować za ubogacenie duchowe?

skomentuj

joasia grabarczyk jest zajeta tuczeniem zadu!

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

eve (gość)  •

joasia grabarczyk siedzi i zre. Zre i zre bo wie ze arabowi bedzie podobala sie jej wielki, tlusty, wieprzowy zad!

odpowiedzi (0)

skomentuj