Menu Region

Koszyce Wielkie. Nabiła się na metalowe pręty bramy

Koszyce Wielkie. Nabiła się na metalowe pręty bramy

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Paweł Chwał

6Komentarzy Prześlij Drukuj
Koszyce Wielkie. Nabiła się na metalowe pręty bramy Koszyce Wielkie. Nabiła się na metalowe pręty bramy
Kobieta nabiła się na ostre pręty przeskakując przez metalową bramę. Uwięzioną uwolnili strażacy, wycinając część konstrukcji ogrodzenia.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w sobotę, kilkanaście minut przed godz. 10 na prywatnej posesji przy ulicy Dobrzańskiego w Koszycach Wielkich.

- Kobieta szła w odwiedziny do swojej znajomej. Zamiast poczekać na otwarcie bramy, nie wiedzieć czemu, zdecydowała się sforsować ją górą. Najprawdopodobniej w trakcie przeskakiwania przez przęsło poślizgnęła się i nabiła na ostro zakończone pręty, które wystawały - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Ponieważ poszkodowana nie była w stanie sama uwolnić się z potrzasku, wezwano pomoc. Po chwili na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe i strażacy.

- Jeden z prętów uszkodził kobiecie udo, w przypadku drugiego, który przebił jej ciało, było podejrzenie, że zagraża miednicy. Ratownicy zdecydowali, aby w trosce o zdrowie i życie rannej osoby, nie wyciągać jej z potrzasku. Odcięli część metalowego przęsła i razem z nim przewieziono kobietę karetką do szpitala - mówi kpt. Dariusz Kopeć, dyżurny operacyjny powiatu w tarnowskiej straży pożarnej.

Cała akcja trwała niespełna godzinę. Życie poszkodowanej nie jest zagrożone.

6

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

"Układ zamknięty" prokuratorskiej nowosądeckiej mafii rodzinnej"

+10 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Hetman (gość)  •

Człowiek o którym napisze kilka lat temu to jest około roku 2005-06 został dyscyplinarnie zwolniony za wielokrotne oszustwa i kradzieże z zakładów Newag w Nowym Sączu, w którym to zakładzie pracował na stanowisku maszynisty. Nazywa się Andrzej G. Ten człowiek działał w szajce złodziei i oszustów w tym zakładzie pracy i na szkodę tego zakładu. Z tego co mi wiadomo dzisiaj ten oszust i złodziej dyscyplinarnie zwolniony z poprzedniego miejsca pracy, pracuje na stanowisku kierowcy w instytucji wymiaru sprawiedliwości za zgodą i wiedzą Pana Prokuratora Okręgowego Janusza Iwińskiego jak i obecnego szefa Prokuratury w Limanowej M.Kazany, otóż ten złodziej i oszust pracuje w Prokuratura Rejonowej w Limanowej w Małopolsce od roku 2008, ma dostęp do materiałów prokuratorskich i sądowych. Ta praca została mu załatwiona z pominięciem wszelkich procedur i norm społecznych i uczciwie przeprowadzonego konkursu na takie stanowisko pracy gdyż jest to mąż siostry byłego szefa Prokuratury Rejonowej w Limanowej Pani prokurator Janiny Tomasik. Dzisiaj ten człowiek śmieje się w twarz uczciwym ludziom Te informacje są oczywiście prawdziwe i nie ma w nich żadnego pomówienia i oszczerstwa. Sprawa jest aktualnie rozpoznawana przez Prokuraturę Apelacyjną w Krakowie Zawiadomiłem o tej sprawie również Centralne Biuro Antykorupcyjne i wcześniej Ministerstwo Sprawiedliwości konkretnie Biuro Audytu i Kontroli. Jeżeli ktoś z Państwa kiedykolwiek starał się o pracę w "uczciwych" konkursach ogłaszanych przez Prokuraturę Okręgową w Nowym Sączu i do podległych jej oddziałów Prokuratur Rejonowych niech weźmie pod uwagę te informacje że nie wystarczy być człowiekiem uczciwym i praworządnym. Trzeba mieć rodzinne "układy" i wsparcie razem z ochroną takich ludzi ja Pan Prokurator Janusz Iwiński obecny szef prokuratury Okręgowej Nowy Sącz. Większość z was za dyscyplinarne zwolnienie za kradzieże mienia zakładowego tak jak Andrzej G. z poprzedniego miejsca pracy nie mogłaby liczyczć na posadę w takich instytucjach jak Prokuratura Okręgowa nowy Sącz i podległe tej prokuraturze jednostki administracyjne do których ogłasza konkursy na takie stanowiska pracy.

skomentuj

???

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

fakir (gość)  •

Twój komentarz jest z d*** wyjęty w tym artykule, podobnie jak szpikulec z uda kobiety poszkodowanej przez własne niedomyślenie mózgowe.

odpowiedzi (0)

skomentuj

żenada

+9 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mag (gość)  •

Wasze komentarze są żałosne

odpowiedzi (0)

skomentuj

idiotka

+22 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

........... (gość)  •

.............

skomentuj

Pijana

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gosc (gość)  •

Ona jest nalogowa pijaczka wtedy jak skakala była wypita to co ona wydziwia po pijanemu to dobrze wszyscy znają jest moja sąsiadka ale jej nie zaluje

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pijana

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gosc (gość)  •

Jakie odwiedziny co to za średnie piszecie ona ciągle się upija i błądzi po ludziach. Nikt nigdy jej bramy nie otwiera bo kto chce z alkoholiczka sie zadawac. Powini ją trzymać pod zamknieciem

odpowiedzi (0)

skomentuj