Menu Region

Narkotyki w Węgorzewie. 34-latek: Wolę marihuanę niż alkohol

Narkotyki w Węgorzewie. 34-latek: Wolę marihuanę niż alkohol

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Współczesna

(ezio)

Prześlij Drukuj
Za nielegalną uprawę konopi, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, 34-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za nielegalną uprawę konopi, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, 34-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Za nielegalną uprawę konopi, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, 34-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. (© Archiwum)

34-latek uprawiał w swoim mieszkaniu marihuanę. W przerobionej lodówce hodował krzak konopi indyjskiej, a w mieszkaniu znaleziono również 15 sztuk tabletek najprawdopodobniej extazy.
Policjanci z Węgorzewa weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Przeszukując pomieszczenia zauważyli lodówkę, z której wydobywało się nienaturalne światło. Okazał się, że w środku znajduje się krzak konopi indyjskiej. 34-latek przerobił lodówkę i wyposażył ją w specjalne urządzenia do hodowli, a krzak uprawiał 2,5 miesiąca. Po przeszukaniu mieszkania funkcjonariusze znaleźli kolejne nasionka do uprawy, jak również 15 tabletek, najprawdopodobniej entazy.

- Zatrzymany oświadczył, że woli marihuanę niż alkohol, a tabletki zakupił już dawno i o nich zapomniał - informuje oficer prasowy policji.

Policjanci zabezpieczyli krzak konopi indyjskiej wraz z przerobioną lodówką, nasiona oraz tabletki.

Za nielegalną uprawę konopi, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, 34-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się