Menu Region

Adrian Zandberg, polityk Partii Razem, przyjechał do Łodzi...

Adrian Zandberg, polityk Partii Razem, przyjechał do Łodzi [ZDJĘCIA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Łódzki Zdjęcie autora materiału

Jacek Losik

62Komentarze Prześlij Drukuj
Adrian Zandberg oraz łódzcy działacze Partii Razem oddali hołd łódzkim włókniarkom, które w 1971 r. walczyły m.in. przeciwko podwyżkom cen żywności. Przy okazję stwierdzili, że "w Polsce nadal wiele grup zawodowych nie ma prawa do strajku".
Uhonorowanie łódzkich włókniarek polegało na złożeniu kwiatów na skwerku naprzeciwko byłych Zakładów Przemysłu Bawełnianego im. Marchlewskiego (obecnie Manufaktura), pod specjalnie przygotowanej tabliczce z napisem "plac Włókniarek Łódzkich".

Adrian Zandberg - nowy mesjasz lewicy? Partia Razem chce odmienić oblicze polskiej polityki

- Wróćmy pamięcią do wydarzeń sprzed 45 lat, gdy w lutym 1971 r. strajkowały łódzkie włókniarki. Walczyły o większe płace, brak podwyżek cen żywności i lepsze warunki pracy. Strajku nie udało się stłumić ówczesnym władzom, dzięki czemu ceny żywności pozostała na niższym poziomie, a później trochę zmodernizowano łódzki przemysł - mówiła Anna Pawłowska z Partii Razem.


Adrian Zandberg stwierdził również, że nadal wiele grup zawodowych w Polsce nie może w sposób zorganizowany dopinać się swoich praw.

- Po transformacji, wiele grup zawodowych nadal nie ma prawa do strajku. Są takie grupy zawodowe jak ochroniarze, jak sprzątaczki, których umowy są w praktyce całkowicie uśmieciowione. Tacy ludzie, pracujący na śmieciówkach, w ogóle nie są w stanie założyć związku zawodowego - mówił Zandberg.

Adrian Zandberg w sobotę odwiedzi Łódź

Jeden z liderów Partii Razem przypomniał również, że Trybunał Konstytucyjny uznał, że praktyczny brak możliwości zrzeszania się w związki zawodowe osób "wypchniętych na śmieciówki", łamie konstytucyjną gwarancję wolności zrzeszania się, wolności organizacji, wolności upominania się o swoje prawa.

Adrian Zandberg o godz. 13.30 spotka się z łodzianami w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, gdzie wraz z lokalnymi działaczami ma odpowiadać na pytania przybyłych osób.

Zobacz filmowy skrót najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia
1 - 7 lutego 2016 roku

62

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

TROLLING MASTER

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Prawica cinszko myślenie (gość)  •

Jakie to jest trollowanie to mała głowa. Nie wiem czy Wam za to płacą, czy macie jakieś boty włączone, które na konkretne hasła wylewają na strony jakieś pierdolety od czapy. Przez ten cały botok werbalnej sraczki nie da się przebić, żeby odnaleźć chociaż jeden komentarz, który w ogóle dotyczy włókniarek, Łodzi, czy czegokolwiek.

Internet stał się naprawdę jedną wielką jaskinią trolli i dziwię się, że administatorzy nie usuwają tego badziewa z komentarzy

odpowiedzi (0)

skomentuj

Żydowscy kaci Polaków

+8 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://niszczsyjonizm.blogspot.com/p/zydowscy-mordercy-polakow.html (gość)  •

1.) Stefan Michnik-Szechter – stalinowski kat, morderca sądowy, żydowski komunista – orzekał wyroki z zapałem
2.) Julia Brüstiger(“KRWAWA LUNA”)
3.) Salomon Morel zbrodniarz nieosądzony.
4.) Józef Różański vel Józef Goldberg
5.) Jakub Berman – “twarda ręka”

odpowiedzi (0)

skomentuj

Sprawa śp. dra Dariusza Ratajczaka

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://niszczsyjonizm.blogspot.com/p/sprawa-dr-dariusza-ratajczaka.html (gość)  •

Pan dr Dariusz Ratajczak zostal zniszczony za zycia ,nastepnie makabrycznie zamordowany. Zniszczony za zycia pod bokiem abp. Alfonsa Nossola (obnoszacego sie ze jest uczniem JP II), przy calkowitym milczeniu tzw.,,opozycji,,( widac tutaj ile sa warte ,,Kaczynscy,, ,,Maciarewicze,, i ta cala ferajna

odpowiedzi (0)

skomentuj

BROŃMY POLSKI, byśmy nie stali się drugą Palestyną

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://niszczsyjonizm.blogspot.com/p/stefan-korbonskipolacy-zydzi-i-holocaust.html (gość)  •

Wysuwane przez Żydów oskarżenia o rzekomym współudziale Polaków w Holocauście, gdyż nie zapobiegli mordowaniu Żydów przez faszystów, są bezpodstawne, nieuczciwe i oszczercze. Jednostkę lub naród można obwiniać o nieudzielenie pomocy wówczas, gdy tej pomocy można było udzielić, a nie w sytuacji, gdy udzielenie takiej pomocy było niemożliwe.

odpowiedzi (0)

skomentuj

O Żydach dobrze albo wcale

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://niszczsyjonizm.blogspot.com/ (gość)  •

Po tym jak miesięcznik „Forbes” opublikował we wrześniu br. kilka artykułów na temat nadużyć przy restytucji mienia Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce polska redakcja „Forbesa” dostała całkowity zakaz pisania o Żydach.

Nie miało znaczenia, że taka publikacja, jak na przykład „Kadisz za milion dolarów” Wojciecha Surmacza i Nissana Tzura zostały napisane w oparciu o fakty i zgodnie z wymogami warsztatu dziennikarskiego. Wystarczyło, że do akcji wkroczył Ronald S. Lauder, szef Światowego Kongresu Żydów (World Jewish Congress) i uznał artykuł za antysemicki.

Straszak antysemityzmu okazał się w tym przypadku na tyle skuteczny, że szefowie z niemieckiego koncernu Axel Springer AG oraz szwajcarskiego Ringier AG, do których należy „Forbes”, zażądali natychmiastowego usunięcia artykułu z Internetu i opublikowania obszernych przeprosin. Okazało się, że niemiecka diaspora żydowska zaczęła zarzucać niemieckiemu wydawnictwo Axel Springer… antysemityzm.

odpowiedzi (0)

skomentuj

BROŃMY POLSKI, byśmy nie stali się drugą Palestyną

+4 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://niszczsyjonizm.blogspot.com/ (gość)  •

"Po co Pan Bóg stworzył żydów polskich, jak nie po to, abyśmy z nich mieli służbę szpiegowską?"

,,Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.”

Otto von Bismarck

odpowiedzi (0)

skomentuj

BROŃMY POLSKI, byśmy nie stali się drugą Palestyną

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/ (gość)  •

Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:”W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandeuer – to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”

“Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi – pisał Sandauer – a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy” – pouczał żyd Artur Sandauer.

Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągniętą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

Ale czyż nie miał racji …?

Jedna uwaga, …ta żydowska głowa, …ten łeb, …to nie jest własny łeb, … i nie nasz łeb, …to łeb obcej i nienawistnej hydry!

Z pełną powagą, odpowiedzialnością i przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje jako-taka polska inteligencja, ponieważ prawdziwie polska inteligencja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, [podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek sowiecki przez żydo-bolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich], oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydo-komunistycznych zbrodniarzy z pod znaku MBP, PZPR, UB, SB.

owa “elita” zwana obecnie “inteligencją” to w ponad 90% ydzi i osoby pochodzenia żydowskiego, w Polsce, w brew kłamliwym statystykom, jest przypuszczalnie około 50-65% katolików, a nie jak się to od wielu lat podaje [od czasów stalinowskich] 90% – to wielkie kłamstwo żydo-komunistów „Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić”

odpowiedzi (0)

skomentuj

Syjonistyczna i lewacka mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada

+2 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/ (gość)  •

“Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur.

Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem.

W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad.

Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości.

Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość.

W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu.

W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.” Bronisław Geremek: (…)“ cały ruch społeczny, który tworzymy oraz ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.” – fragment z niepublikowanego wywiadu z Bronisławem Geremkiem – Lewartowem całość wywiadu =>> http://www.polonica.net/Zdrada_zydowska-geremek.htm

odpowiedzi (0)

skomentuj

BROŃMY POLSKI, byśmy nie stali się drugą Palestyną

+6 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/ (gość)  •

Dlaczego Polacy wszędzie widzą żydow? …no właśnie, …Dlaczego?

Odpowiedź jest niezwykle prosta,… dlatego, że wszędzie są żydzi, …są wszędzie tam gdzie jest pieniądz, władza i słabość ofiary, …

Polacy są prostodusznymi, nie wgłębiającymi się w szczegóły, łatwowiernymi ignorantami, niezwykle skłonni do skrajnych zaniechań i połowicznych działań, a żydostwo jest wszędzie tam gdzie jest słabość, na której może żerować.

Im większy upadek ofiary, tym większe Eldorado żydo-hieny.

Przypatrzcie się, kto jest obrzydliwie bogaty w bardzo źle rządzonej Żydpospolitej, … i dlaczego Polacy żyją w Polsce XXI wieku w nędzy?

“Tylko w złych rządach, tylko w tych krajach, gdzie próżniacy mają obronę i trzymają pierwszeństwo bezrządne, tylko tam żydzi obfitują, gnieżdżą się i mnożą.“ Od czasu do czasu pisza do nas biedne i nic nierozumiejące ofiary żydokomunizmu, rażone zarazą żydopropagandy i żydotolerancji, zarzucając nam napastliwość w stosunku do żydów, “co wy chcecie od żydów?” , “żyd też czlowiek” , “kogo to obchodzi kto jest żydem” itd. …itp. …nie przeszkadza wam, tak jak nowotwór złośliwy nie przeszkadza pacjentowi, który nie wie o jego istnieniu… lub po prostu ignoruje tan fakt.

Żyd, żydzi, żydostwo to od zarania rak złośliwy wszystkich cywilizacji, to od wielu stuleci gangrena Polski, to przekleństwo i najgorsza z plag, roznosząca wszelkie najgorsze, najokrutniejsze i najbardziej zwyrodniałe idee,… to najzłośliwszy, najzawziętszy, najprzebieglejszy i najpodlejszy ze wszystkich wrogów i pasożytów…

odpowiedzi (0)

skomentuj

Zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim dokonane przez zbrodniarzy żydowskich

+2 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

http://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/ (gość)  •

1. powszechna współpraca, dywersja i zdrada, denuncjacje, donosy na Polaków do NKWD i Gestapo

2. zbrodnia ludobójstwa: Katyń, Kozielsk, Starobielsk, Ostaszkowo, Kuropaty, Miednoje, Bykownia, Charków – to żydowscy komisarze strzelali bezbronnym polskim oficerom w tył głowy

3. zamordowanie w zamachu gen. Sikorskiego

4. spowodowanie wybuchu “Powstania Warszawskiego” – w wyniku czego zginał kwiat patriotycznej młodzieży polskiej i 200 000 Warszawiaków – choć źle przygotowane, bardzo słabo uzbrojeni powstańcy – w Komendzie Głównej AK było zadziwiajaco wielu żydów, i wielu z nich przeżylo…

5. po wojnie w strukturach przemocy, zbrodni i bezprawia: MBP / UB / SB / PZPR masowo prześladują, niszczą, znęcają się i mordują Polaków, Patriotów, katolików i polskich kapłanów, oficerów i żołnierzy AK , WiN , ZWZ, Nie , poniżej lista pseudoelit politycznych i intelektualnych – łeb obcej hydry …zdradzanej, sabotowanej, indoktrynowanej, okradanej i zniewalanej od stuleci Polski:

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 »