Menu Region

Lech Poznań: Nowy kontrakt Szymona Pawłowskiego

Lech Poznań: Nowy kontrakt Szymona Pawłowskiego

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Głos Wielkopolski

LEM

Prześlij Drukuj
Szymon Pawłowski przedłużył kontrakt z Lechem fot. grzegorz dembinski/polskapresse Szymon Pawłowski przedłużył kontrakt z Lechem fot. grzegorz dembinski/polskapresse

Szymon Pawłowski przedłużył kontrakt z Lechem fot. grzegorz dembinski/polskapresse (© Grzegorz Dembinski/Polskapresse)

Szymon Pawłowski przedłużył kontrakt z Lechem Poznań do czerwca 2019 roku. 29-letni pomocnik piłkarzem Lecha jest od lipca 2013 roku. W tym czasie w jego barwach wystąpił w 113 meczach, w których zdobył 21 bramek i zanotował 23 asysty.
- Miło mi poinformować, że dzisiaj przedłużamy umowę z Szymonem Pawłowskim. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2019 roku. Zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę na taki czas, ponieważ w trzech ostatnich latach Szymon miał ogromne wkład w bramki zdobywane przez Lecha. Dziękujemy Szymonowi za ten czas i wierzymy, że wraz z nim będziemy osiągać kolejne sukcesy - powiedział Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha

-Bardzo się cieszę, z tego nowego kontraktu. Chciałem tu zostać i Lech chciał mnie. Jak dwie strony chcą tego samego, to prędzej czy później dojdzie do porozumienia - stwierdził Szymon Pawłowski.

Doświadczony skrzydłowy nie kryje, że dobrze czuje się w Lechu Poznań i chce z drużyną zdobywać kolejne trofea.

- Nie mam jeszcze Pucharu Polski, chciałbym zagrać w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że przez te trzy lata to mi się uda Mam jeszcze trochę do osiągnięcia - dodał z uśmiechem.

Pawłowski nie kryje, że nie myśli już o wyjeździe za granicę
- Bundesliga już mi nie grozi i nie chcę się pchać nigdzie na siłę. Zamiast iść do średniaka wolałem zostać w Lechu i walczyć o najwyższe cele. Miałem oferty z innych klubów, lecz nie na tyle poważne, by stąd odchodzić. Najważniejsze, by zdrowie dopisywało. Jeśli tak będzie jestem w stanie grać kolejne 3 lata na tak samo dobrym poziomie - zadeklarował "Szymek".

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się