Menu Region

Bojkotujesz walentynki? Sprawdź, kiedy Dzień Singla (MEMY)

Bojkotujesz walentynki? Sprawdź, kiedy Dzień Singla (MEMY)

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

KCZ

2Komentarze Prześlij Drukuj
DZIEŃ SINGLA. Po walentynkach czas na Dzień Singla. Kiedy obchodzimy Dzień Singla? Święto osób, nie pozostających w związku (czy to z własnego wyboru, czy nie) przypada na 15 lutego. Zobaczcie memy.

DZIEŃ SINGLA 2016. Kiedy jest Dzień Singla15 lutego przypada Dzień Singla. Ci, którzy 14 lutego zamierzają bojkotować walentynki i serduszkowe szaleństwo w galeriach handlowych, mają też swój dzień. Antywalentynkowych imprez oraz wydarzeń organizowanych właśnie z okazji Dnia Singla jest coraz więcej. 13 lutego na przykład w CK Agora można wybrać się na antywalentynki, podczas których odbędzie się swapowa impreza - można wyczyścić szafy i pozbyć się rzeczy po swoich byłych.

DZIEŃ SINGLA. HISTORIANa pomysł obchodzenia Dnia Singla wpadli znani ze swojej słabości do kobiet, a jednocześnie nawiązywania krótkotrwałych relacji, Włosi. Skomercjalizowali je Amerykanie. W Chinach Dzień Singla obchodzony jest 15 lutego.

Jako ciekawostkę można dodać, że to nie jedyne nietypowe święto - 15 lutego przypada też Światowy Dzień Wielorybów...

2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

a może Kaziuki

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

trochę lwowskiej tradycji (gość)  •

4 marca, parę dni przed Dniem Kobiet... Tradycja bardziej nasza niż anglosaskie Walentynki. Obowiązkowy gadżet to serce z piernika z lukrową dedykacją :-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

podjudzacze

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

fel (gość)  •

Dlaczego single mają mieć zamiar bojkotować walentynki? Zasada "przeciwieństw" podobno minęła, a Wy ciągle swoje. Macie widać w genach stawianie ludzi przeciw sobie. I z takim poglądem trzeba bezwzględnie walczyć, a nie z walentynkami czy singlami!!!!! Mam coraz większe wątpliwości czy Wy staniecie się kiedyś normalni, tacy bez szukania na siłę wroga.

odpowiedzi (0)

skomentuj