Menu Region

Czteroletni chłopiec wysadza w powietrze skazańców. Nowy...

Czteroletni chłopiec wysadza w powietrze skazańców. Nowy szokujący film ISIS [VIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Polska

Sylwia Arlak AIP

5Komentarzy Prześlij Drukuj
Brytyjski rząd sprawdza autentyczność najnowszego filmu propagandowego, który członkowie Państwa Islamskiego (ISIS) zamieścili w sieci. Widzimy na nim czteroletniego chłopca wysadzającego w powietrze zakładników dżihadystów – podaje „The Independent”. ZOBACZ VIDEO I ZDJĘCIA.
1/8

"Dżihad Junior" wykonuje egzekucję

(© Kadr z filmu propagandowego ISIS)Według rzecznika brytyjskiego premiera Davida Camerona najnowszy film dzihadystów świadczy o tym, że członkowie ISIS odczuwają coraz większą presję. Jak przekonuje, to dowód na to, że dzihadyści tracą kontrolę nad kolejnymi terenami w Syrii i Iraku. Znak zwycięstwa walczącej przeciwko nim koalicji. W tej chwili rząd sprawdza autentyczność nagrania.

CZYTAJ TAKŻE: Zrzucili gejów z wieży... Państwo Islamskie znów szokuje świat swoim barbarzyństwem [ZDJĘCIA 18+]

Przypomnijmy, że Państwo Islamskie zamieściło w sieci kolejny film propagandowy. Na materiale widzimy zamaskowanego dżihadystę i 4-letniego chłopca, który trzyma detonator. Po chwili chłopiec wysadza samochód, w którym znajdują się „brytyjscy szpiedzy” krzycząc „Allah akbar!". Jeszcze przed wybuchem jedna z ofiar pod presją przyznaje się do popełnienia zarzuconych jej czynów

CZYTAJ TEŻ: Państwo Islamskie w nowym nagraniu: zapomnicie o 11 września i paryskich zamachach

- Dziś zabijemy szpiegów, w taki sam sposób w jaki oni pomagali zabijać naszych braci. Przygotujcie swoje wojska, zbierajcie siły. My przygotowujemy naszą armię - dodaje zamaskowany dżihadysta.

Chłopiec, którego nazywają „Dżihad Junior” pochodzi z Wielkiej Brytanii. Nazywa się Isa Dare, został zidentyfikowany przez swojego dziadka żyjącego na Wyspach.

- Zrobili z mojego wnuka ludzką tarczę, używają go jako pionka w niebezpiecznej grze - oskarża członków ISIS Henry Dare, dziadek Isa.
5

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

www

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

wwwwww (gość)  •

amerykanska bron maja :) ciekawe skad

odpowiedzi (0)

skomentuj

zabił

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lucyper (gość)  •

A co Bóg na to?

skomentuj

Jak może ktoś coś na to jak tego kogoś nie ma...

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ateista (gość)  •

taki kozak w tym turbanie z na ryju ma szmatę bo strach mu się pokazać. Z reszta co za różnica czy szmata czy jego pysk... nie zmienia faktu że mają g.wno w głowie i dzieciaków pchają do tego a one w wieku rozwoju (którego nie mają) gdzie kształtuję się ich psychika. Podobnie jak buraki wysyłające swoich ludzików na samobójcze "imprezy" bo sami nie mają odwagi się wysadzić ale w pysku to mądre te pojeby...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Odszukac go i zabic .

+6 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marcos (gość)  •

Mały zbrodniarz. Chciał zabić i zabił...Więc zabić i jego

odpowiedzi (0)

skomentuj

Czyli będą zabijać niewiernych.

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

abcd (gość)  •

Możecie uwierzyć i postępować zgodnie z tym jak wam podpowiada rozum. Możecie również nie uwierzyć i zapisać się na eksperyment pod nazwą "Sprawdzam". Wybór należy do CIEBIE!

odpowiedzi (0)

skomentuj